Soru Yedek parça

Canerin.jurnali

Son fırtına bükücü
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Xiaomi max 2
Meslek
3. Kaptan
Konular
9
Selamlar telefonumun batarya, şarj soketi, ve ana hoparlör ü bozuldu ne yaptıysam bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı teşekkürler.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Konu sahibinden sorabilirsiniz​

Oyla:

Skywalker1907

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tuncay
Cihazım
mi5s Plus
Konular
3
Merhaba Orjinal Xiaomi Yedek Parçalarımız ile hizmetinizdeyiz..

Oyla:

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Oyla:

LoneWalkerXD

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yunus
Cihazım
Mi max 2
Konular
2
Orjinal batarya olduğunu sanmıyorum yüzde yüz orjinal olduğunu arkasında duracağını söyleseydi hemen sipariş verirdim ama maalesef Türkiye de yok.
Evet çok sıkıntılı bişey maalesef. Benim max 2 im pili kötü gitmeye başlamıştı, dışarıdan güvenilir bir serviste değiştirdim ama 2 haftada batarya şişti :( Yeni batarya taktı tekrar bu da şişerse anakartta da sıkıntı olabilir. O zaman yandım işte angel~~

Oyla:

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Evet çok sıkıntılı bişey maalesef. Benim max 2 im pili kötü gitmeye başlamıştı, dışarıdan güvenilir bir serviste değiştirdim ama 2 haftada batarya şişti :( Yeni batarya taktı tekrar bu da şişerse anakartta da sıkıntı olabilir. O zaman yandım işte angel~~
Bende anakart sorunu diye düşünüyordum ama sorun batarya da. Facebookta da aynı sorunu yasayan biriyle konustum. Ben üç defa batarya değiştim hersefsrinde en fazla bir ay içinde batarya şişiyor ikinci ayda ise pil tamamen tükeniyor. Şuan orjinal batarya arıyorum her yerde eğer bulamazsam kullanmayi birakicam bu telefonu. İki ayda bir 100 150 TL ye batarya alıp rezil olmak sinirimi bozuyor çünkü.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ürettiği cihazların arkasında durmayan başka bir marka görmedim. Orjinal parça bulmak imkansız. Yedek bataryalarında ömrü ortada işte...

Son düzenleme:
Oyla:

LoneWalkerXD

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yunus
Cihazım
Mi max 2
Konular
2
Bende anakart sorunu diye düşünüyordum ama sorun batarya da. Facebookta da aynı sorunu yasayan biriyle konustum. Ben üç defa batarya değiştim hersefsrinde en fazla bir ay içinde batarya şişiyor ikinci ayda ise pil tamamen tükeniyor. Şuan orjinal batarya arıyorum her yerde eğer bulamazsam kullanmayi birakicam bu telefonu. İki ayda bir 100 150 TL ye batarya alıp rezil olmak sinirimi bozuyor çünkü.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ürettiği cihazların arkasında durmayan başka bir marka görmedim. Orjinal parça bulmak imkansız. Yedek bataryalarında ömrü ortada işte...
Xiaomi türkiyenin garanti servislerinden alınabilir mi acaba? Genpa ya da evofone dan? Ama buraların da internette yorumları gerçekten kötü gözüküyor... Bende 2. batarya şişerse çok sevdiğim telefonumu değiştirmek zorunda kalcam gerçekten... Mecburen samsung alırım en azından orjinal parça bulunabiliyor valla. Bu telefonun en iyi özelliği piliydi, onda sıkıntı çıkınca sinir oluyo insan...

Oyla:

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Xiaomi türkiyenin garanti servislerinden alınabilir mi acaba? Genpa ya da evofone dan? Ama buraların da internette yorumları gerçekten kötü gözüküyor... Bende 2. batarya şişerse çok sevdiğim telefonumu değiştirmek zorunda kalcam gerçekten... Mecburen samsung alırım en azından orjinal parça bulunabiliyor valla. Bu telefonun en iyi özelliği piliydi, onda sıkıntı çıkınca sinir oluyo insan...
Yurtdışındaki Max 2 kullanıcıları ile konuştuğumda bataryayi gidip Xiaomi mağazasından alıp takabildiklerini ve tam perfonmans gösterdiğini söylediler. Ama biz mağazadan sipariş veremiyoruz ne yazikki. Ve Türkiye'ye gelmedi. Aliexpres tarzı sitelerde sadece mudail ürünler var. Ama alternatif yollar arıyoruz bulduğumuz zaman haberlesiriz.

Oyla:
Üst Alt