Yardım YD cihaz ile ilgili genel sorular

• Konbuyu başlatan Mifun
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 28

Mifun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
1
Merhaba, öncelikle ben yaklaşık bir hafta önce YD olarak bu cihazı aldım ve yeni öğrendiğime göre cihazım Çin çıkışlı (CE yazmıyor çünkü). Ancak aldığım kişiden kaynaklı sanırım telefonumda 1.0.1.0.UNOMIXM sürümü yüklü, fakat güncelleme alamıyorum. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı acaba?Soru 2: Telefonumda hali hazırda Google Rehber ve Arama uygulaması yüklü. Bunları Xiaomi'nin kendi yazılımı ile nasıl değiştirebilirim?Soru 3: Cihazı yeni aldığım için henüz IMEI attırmadım veya direnç işlemi yaptırmadım. Kullanım hakkım bitmeden direnç attırmamın bir zararı olur mu acaba? Olursa ne gibi zararları olur veya nelere dikkat etmeliyim?Biraz uzun bir yazı oldu, kusura bakmayın. Ama aklımdaki tüm soruları yazmak istedim. Şimdiden çok teşekkür ederim, zaman ayırdığınız için.

Blade123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mesut
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Merhabalar

Öncelikle Hayırlı Olsun

Sorunuza Gelince

1: Stock Rom Yükleyerek Bu Sorunu Çözebilirsiniz
2: Orjinal Romlarda Google Programları Var Bunun İçin Cihazınıza Ait Olan Eu Rom Falan Yükleyebilirsiniz. Ama Cihaz MTK Olduğu İçin Rom Bulmak Biraz Zor Olabilir
3: Bence Süre Bitmesine 10 - 15 Gün Kala Bu İşlem Yaptırın Şayet Şimdi Yaptırsanız da Bir Zararı Olacağını Zannetmiyorum

Üst Alt