Yardım Yazılımsal değil donanımsal arıza için yardım gerekli

viper17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Xiaomi Mi4c
Konular
0
yazılımsal olmadığını söylemişlerdi zaten rom indirmeye internetim de yoktu şimdi, teşekkürler yardım için, tamir masrafı ve yapcak kişiyi nerden öğrenebilirim?
iphone hafıza yükseltme yapan yerler varsa daha kolay bulursun. bu tamir işlemi öyle sağda solda telefoncuda teknik servisde olacak iş değil baya zor bi işlem.

NightFury

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi note 10
Meslek
öğrenci
Konular
6
iphone hafıza yükseltme yapan yerler varsa daha kolay bulursun. bu tamir işlemi öyle sağda solda telefoncuda teknik servisde olacak iş değil baya zor bi işlem.
İnegöl'de yoktur o zaman işim zor baya

azadali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yunus
Cihazım
mi5
Konular
4
Slm eski sürüm rom yükleyin yada kendisiyle gelen ilk romu yükleyin birde öyle deneyin.cunku bende mi5 vardı v7 rom yüklüyordum tl açılıyordu mi V10 yüklüyordum açılmıyordu deneyin yalnız bootler açık olması lazım saygılar deneyin bir kaybınız olmaz tekrar bootler açık olması lazım miflasla yükleyin v11.0.5.0.PFDAMIXD bu romu indir miflasla yükle inşallah olur saygilar

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
bu romlardan hangisini indirmeliyim?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Fotoğraftaki romların hiçbirisi olmaz çünkü recovery romu ve ayrıca çin romu, bu şekilde yaparsanız zaten o cihazda sorun yoksa bile açılmaz
Bu linkten romu indirin, daha sonra forumda mi flash ile rom yükleme rehberi mevcut o rehberdeki adımları uygulayarak romu yükleyin
En önemlisi mi flash ile yüklerken clean all veya flash all yazan seçeneği işaretlemeyi sakın unutmayın, bunu yükledikten sonrada açılmıyorsa eğer yazılımsal olarak yapılacak birşey yok demektir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

olmuşken son sürüm olsun
Hocam olmuşken son sürüm olsun diyorsunuzda arkadaşın attığı fotoğraftaki rom hem recovery versiyonu hemde çin romu.

anubis81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Xiaomi 13 T
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
11
Hocam olmuşken son sürüm olsun diyorsunuzda arkadaşın attığı fotoğraftaki rom hem recovery versiyonu hemde çin romu.
recovery rom uzantısı zip olur diğeri tgz
twrp ile zip uzantılı rom kurulur miflash ile tgz rom kurulur
ikisini de indirmek en mantıklısı twrp dener olmazsa miflash
ikisinden biri mutlaka kurulum sağlayacaktır....

agitabe47

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
agit
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
17
bendede aynı sorun olmuştu hangi telefoncuya goturduysem yapamadılar en sonda ben yapmıştım hangi sürümü atsam yemiyordu telefon isterseniz persist dosyası yükleyerek tekrar deneyin rom yüklemeye
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ben öyle açmıştım telefonu

Üst Alt