Yardım Yazılım Değiştirme

onurandac10

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onurandac10
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Cihazı şehrimdeki mi yetkili satıcısından garantili olarak aldım ama içindeki rom tr özel rommuş bunu global stable roma çevirmek istiyorum ancak kilidi kaldırmadan yapamıyorum sanırım cünkü güncelleme doğrulanamıyor diyor. Global stableye geçerken açtığım tüm kilitler kapansın istiyorum arkadaslar yardım ederseniz sevinirim ve bu romu kim ürettiyse mahvetmiş asla önermem global stable candır neden bu cihazda kutudan bu yüklü geldi anlamadım global stable ile açılması gerekmiz miydi ? Evofone garantili

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-12-16-12-25-13-614_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-12-16-12-25-13-614_com.android.settings.jpg
    251 KB · Görüntüleme: 31

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Cihazı şehrimdeki mi yetkili satıcısından garantili olarak aldım ama içindeki rom tr özel rommuş bunu global stable roma çevirmek istiyorum ancak kilidi kaldırmadan yapamıyorum sanırım cünkü güncelleme doğrulanamıyor diyor. Global stableye geçerken açtığım tüm kilitler kapansın istiyorum arkadaslar yardım ederseniz sevinirim ve bu romu kim ürettiyse mahvetmiş asla önermem global stable candır neden bu cihazda kutudan bu yüklü geldi anlamadım global stable ile açılması gerekmiz miydi ? Evofone garantili
Kutuda yüklü geliyor çünkü Türkiye pilot bölge seçildi ve Türkiye için rom çıkarıyor Xiaomi
XiaomiV2 Tool ile kilidi açmadan geçebilirsiniz global roma ama anladığım kadarıyla bu konuyu araştırmamışsınız gibi görünüyor
buyrun sizin için konusunu da bırakıyorum keyifli forumlar dilerim.

onurandac10

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onurandac10
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok teşekkürler benim çok bilgim yoktu da burdan ne yapacağimi da bilemedim yardimci olur musunuz rica etsem bayaa müzdarip oldum müsaitseniz tabii
Kutuda yüklü geliyor çünkü Türkiye pilot bölge seçildi ve Türkiye için rom çıkarıyor Xiaomi
XiaomiV2 Tool ile kilidi açmadan geçebilirsiniz global roma ama anladığım kadarıyla bu konuyu araştırmamışsınız gibi görünüyor
buyrun sizin için konusunu da bırakıyorum keyifli forumlar diler

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Çok teşekkürler benim çok bilgim yoktu da burdan ne yapacağimi da bilemedim yardimci olur musunuz rica etsem bayaa müzdarip oldum müsaitseniz tabii
Rica ederim
programı indirip stock romdan global rom yükleyeceksiniz işlemi kendi yapacak cihaz sıfırlanacaktır

onurandac10

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onurandac10
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rica ederim
programı indirip stock romdan global rom yükleyeceksiniz işlemi kendi yapacak cihaz sıfırlanacaktır
bu ekranda globali seçmeliyim değil mi yoksa avrupa mı ?

Ekli dosyalar

• Adsızqwq.png
    Adsızqwq.png
    264,5 KB · Görüntüleme: 19

telliogullarI

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recovery
Cihazım
note 8 pro
Konular
14
Hayırlı olsun güle güle kullanın, cihaz ne?

Üst Alt