Uygulama Yazılım Atölyesi

onderkanber

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Önder
Cihazım
redmi note 7
Konular
6
Aynen hocam. Böyle Türkçe girişimler çok hoş oluyor. Kod öğreten oluşumlardan da CoderDojo Turkiye topluluğu vardı scratch ile çocuklara kodlama ogretiliyordu. Eğitmenlik teklifi geldiğinde 17 yaşındaydım annem izin vermedi diye gitmemistim..
scratch bunu hatırladım sanırım 2 side çıkmıştı. bir ara benim çocuğa okuldan ödev vermişlerdi pc ye kurmuştuk sarı kediydi simgeside galiba ve hala duruyor pc de :)

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Ta kendisi hocam.. ah ah. :) Bir de şu uygulama vardı: code.org

Barack Obama falan reklamını yapmıştı. Eğitici güzel oyunları mevcut. Oğlunuz için de kod ödevi falan vermeye devam ederler ise, yardımcı olurum seve seve. :)
scratch bunu hatırladım sanırım 2 side çıkmıştı. bir ara benim çocuğa okuldan ödev vermişlerdi pc ye kurmuştuk sarı kediydi simgeside galiba ve hala duruyor pc de :)

Galatasaray (GS)

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alp
Cihazım
Redmi 6A
Konular
6
O bendede var bir türlü kullanamadım uygulamayı

onderkanber

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Önder
Cihazım
redmi note 7
Konular
6
[
Ta kendisi hocam.. ah ah. :) Bir de şu uygulama vardı: code.org

Barack Obama falan reklamını yapmıştı. Eğitici güzel oyunları mevcut. Oğlunuz için de kod ödevi falan vermeye devam ederler ise, yardımcı olurum seve seve. :)
çok çok teşekkür ederim. lgs ye hazırlanıyor şuan hem eba hemde dershanenin uzaktan eğitiminden başını kaldıramıyor şuan. ama olursa mutlaka danışırım size
birde çok güçlü tahmin yeteneğine sahipsiniz ben oğlum olduğunu söylememiştim :) :)

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Yok hocam oğlunuz olduğunu ben de bilmiyordum okuldan çocuğa kısmını okuldan oğlana diye okumuşum. Neyse ki isabetli olmuş rezil olmadık :)))
[

çok çok teşekkür ederim. lgs ye hazırlanıyor şuan hem eba hemde dershanenin uzaktan eğitiminden başını kaldıramıyor şuan. ama olursa mutlaka danışırım size
birde çok güçlü tahmin yeteneğine sahipsiniz ben oğlum olduğunu söylememiştim :) :)

Üst Alt