Diğer Yazı Tipi İçin Magisk Modülü Hazırlama

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Yazı tipini yüklemek için Magisk modülü hazırlamak isterseniz, yapmış olduğum kalıp ile yükleme yapabilirsiniz. Normalde bu konu ile sıfırdan modül oluşturmanız gerekiyor fakat sizi büyük bir zahmetten kurtarıyorum giggle~~
Değiştirmeniz gereken dosyalar;
● module.prop dosyasında author'dan benim adımı silip kendi adınızı yazmanız.
● tff uzantılı yazı tiplerini system/font klasörüne klasörüne atmanız.
Not : Bu kalıp dosyası sadece yazı tipi yüklemek içindir, başka bir şey yükleme yapamazsınız.

Ekli dosyalar

• Yazı Tipi Kalıp-Magisk.zip
    5,8 KB · Görüntüleme: 132
Son düzenleme:

BySafderun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi Note 8 pr
Konular
20
Yazı tipini yüklemek için Magisk modülü hazırlamak isterseniz, yapmış olduğum kalıp ile yükleme yapabilirsiniz. Normalde bu konu ile sıfırdan modül oluşturmanız gerekiyor fakat sizi büyük bir zahmetten kurtarıyorum giggle~~
Değiştirmeniz gereken dosyalar;
● module.prop dosyasında author'dan benim adımı silip kendi adınızı yazmanız.
● tff uzantılı yazı tiplerini system/font klasörüne klasörüne atmanız.
Not : Bu kalıp dosyası sadece yazı tipi yüklemek içindir, başka bir şey yükleme yapamazsınız.
hocam verdiğiniz kalıp sayesinde istediğim fontu tek kalıp halinde ve orjinal bir şekilde yükledim... tüm roboto fontlarının ismini kendi fontumla çoğaltıp değiştirdim...yani her yerde bold olarak kullanabiliyorum.... kalıp fazlasıyla iş gördü... Teşekkür ederim....
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

module.prop dosyasında author'dan değişiklik yapmadım. Daha doğrusu dosya nasıl açılır bilmiyorum. değiştirmem şart mı onu da bilmiyorum:)

hocam verdiğiniz kalıp sayesinde istediğim fontu tek kalıp halinde ve orjinal bir şekilde yükledim... tüm roboto fontlarının ismini kendi fontumla çoğaltıp değiştirdim...yani her yerde bold olarak kullanabiliyorum.... kalıp fazlasıyla iş gördü... Teşekkür ederim....

module.prop dosyasında author'dan değişiklik yapmadım. Daha doğrusu dosya nasıl açılır bilmiyorum. değiştirmem şart mı onu da bilmiyorum:) tmm onu da açtım, değiştirmeye gerek bir konu değil sanıyorum:)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-14-14-54-55-036_com.twitter.android.jpg
    Screenshot_2020-11-14-14-54-55-036_com.twitter.android.jpg
    798,3 KB · Görüntüleme: 41
  • Screenshot_2020-11-14-14-57-04-601_com.mi.android.globalFileexplorer.jpg
    Screenshot_2020-11-14-14-57-04-601_com.mi.android.globalFileexplorer.jpg
    275,3 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_2020-11-14-15-02-11-287_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-11-14-15-02-11-287_com.android.settings.jpg
    177,3 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme: