Soru Yaşlılar İçin Telefon Tavsiyesi

ahmetdemirkiran

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T
Konular
45
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
yok
Telefon Modeli
yok
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar merhaba anneme yeni bir telefon satın almak istiyoruz ve şu ana kadar sadece tuşlu telefonlar kullandı bu nedenle kullanımı kolay bir cihaza ihtiyaç var ayrıca ekran büyüklüğünde de fazla büyük olmayacak bir ekranı olması gerekli kamera işlemci ram gibi özellikleri günü kurtaracak cinsten olsa yeterli sadece arama ve whatsapp için kullanılacak
tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
tavsiye olarak bence dokunmatige alısmasını saglayın çok daha rahat edecektir pili büyük olması çok güzel oluyor onlar için anne ve babamda redmi 9 var 2-3 yıl daha kullanacaklarından eminim sizede " " ekranı büyük biraz ama alışacagını düşünüyorum torun vs varsa fotografını koyarsınız telefonun hafızasına ikna olacaktır happy~~

Oyla:

ahmetdemirkiran

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T
Konular
45
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tavsiye olarak bence dokunmatige alısmasını saglayın çok daha rahat edecektir pili büyük olması çok güzel oluyor onlar için anne ve babamda redmi 9 var 2-3 yıl daha kullanacaklarından eminim sizede " " ekranı büyük biraz ama alışacagını düşünüyorum torun vs varsa fotografını koyarsınız telefonun hafızasına ikna olacaktır happy~~
Hocam tavsiyeniz için teşekkürler ama kullanım ve taşıma sebebiyle maksimum 6 inç bir telefon öneriniz olursa daha iyi olur

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Hocam tavsiyeniz için teşekkürler ama kullanım ve taşıma sebebiyle maksimum 6 inç bir telefon öneriniz olursa daha iyi olur

Benim de aklıma ilk gelen diğer arkadaşın önerdiği Redmi 9 oldu. Bir yakınıma aldırmıştım yıllardır sorunsuz işini görüyor. Ancak 6" den küçük demişsiniz burda iş karışıyor. Çünkü son bir kaç yılda üretilmiş öyle bir cihaz yok desek yeridir. Ancak daha eski Samsung A serisi modellere bakmanız gerekir. Mesela başka bir büyüğümüze Samsung A20e almıştım, o da tuşlu telefondan geçti bir kaç yıldır aynı cihazı kullanıyor. Ekranı da 6" den küçük. Yada yine Samsung un eski A5, A6, A7, A8 modelleri var.

Oyla:
Üst Alt