Yardım Yardımcı olursanız sevinirim(Mi 8 se chine to eu rom)

huysuz7172

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
Arkadaşlar ben şimdi mi 8 se modelinin kullanıyorum ve daha önceden sürüm yükseltme yapmıştım ve orda şebeke gelmediği için geri eski sürüme dönmeye çalıştım ve dönemedim.(Modem işini sonradan gördüm iş işten geçmişti.) Daha sonra çin sürümünü yükledim ve aylardır onu kullanıyorum ve sıkıldım tam uyumlu değil çalışırken programlar sıkıntı çıkarıyor. Ben şimdi eu sürüme geçmek istiyorum.(Miui 12 çıkmış ona geçmek istiyorum.) Bana yardım edecek bir arkadaş arıyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

Xependios

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
13
Hocam öncelikle recovery kurulumu yapacaksınız forumda gerekli konular mevcut. Daha sonra romu flashlayacaksanız modem dosyasıyla beraber. PitchBlack recovery öneririm her sürümde denedim neredeyse bir sorun yaşamadım.

huysuz7172

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam öncelikle recovery kurulumu yapacaksınız forumda gerekli konular mevcut. Daha sonra romu flashlayacaksanız modem dosyasıyla beraber. PitchBlack recovery öneririm her sürümde denedim neredeyse bir sorun yaşamadım.
Eyvallah başkan gerekli dosyaları indirdikten sonra deneyeceğim gelişmeleri yazarım.

huysuz7172

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
Hocam bir sorun var normal sizin dediğinizi kurdum ancak açılmadı yazıda kaldı. Şimdi ise twrp kurdum android 10 içi bu sefer de dosyaları çok saçma okuyor aradığımı bulamıyorum başka çözüm yolu var mı ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şuanda mi logosunda kalıyorum yardımcı olabilecek var mı ?

Son düzenleme:

huysuz7172

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
Hocam verdiğiniz programı bir şekilde çalıştırarak yüklemeyi başardım şuan sorunsuz kullanıyorum. Teşekkürler

Üst Alt