Yardım Yardım

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Meizu en uygun sağlam olanın fiyatı 800 tl + 400 tl de tablet toplam 1200 tl ? Senin Mİ5S satsan şu an 1200 tl eder mi ?
Saçma bir bakış açısı değil mi :( Mi5s donanımın hakkını tam olarak vermeyebilir ama bu şekilde bir takas ile harcanacak bir telefon da değil açıkçası.

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
O zaman boşu boşuna konu açtın :) Cevabın zaten belli imiş
Saçma bir bakış açısı değil mi :( Mi5s donanımın hakkını tam olarak vermeyebilir ama bu şekilde bir takas ile harcanacak bir telefon da değil açıkçası.

At giderken kız istenirken demişler.... Telefonundan memnun değil ki aklı hemen çelinebiliyor ? Aklı çelinen biri ne yapacak + - ne ise hesaplayacak ona göre karar verecek. Bende mali yönden bir tablo koydum ortaya? İşine gelirse yapar gelmezse takas olmaz bu kadar basit.

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
O zaman boşu boşuna konu açtın :) Cevabın zaten belli imiş

At giderken kız istenirken demişler.... Telefonundan memnun değil ki aklı hemen çelinebiliyor ? Aklı çelinen biri ne yapacak + - ne ise hesaplayacak ona göre karar verecek. Bende mali yönden bir tablo koydum ortaya? İşine gelirse yapar gelmezse takas olmaz bu kadar basit.
Tabiki öyle lakin arkadaş yardım almak için konu açmış biz de burada yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kişisel olarak algılamayın lütfen siz nasıl mantıklı bulduysanız takası ben de mantıksız buldum o yüzden fikrimi belirttim :) Forum ortamı da bunun için yok mudur zaten ? Bakalım son karar arkadaşın tabiki umarım vereceği karardan memnun olur.

ganjailemarsta

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tahir
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
15
Ya dedim belki performansı pili konusunda bilgisi olan vardır memnun olacağım bir telefondur fakat vazgeçtim tablet zaten işime yaramayacak telefondan da emin değilim şimdilik kalsın bakalım çok teşekkür ederim hepinize :)
Tabiki öyle lakin arkadaş yardım almak için konu açmış biz de burada yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kişisel olarak algılamayın lütfen siz nasıl mantıklı bulduysanız takası ben de mantıksız buldum o yüzden fikrimi belirttim :) Forum ortamı da bunun için yok mudur zaten ? Bakalım son karar arkadaşın tabiki umarım vereceği karardan memnun olur.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt