Çözüldü Yardım Lütfen Xiaomi Mi Note İMEİ

• Konbuyu başlatan ccc123
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 8
  • Görüntüleme 2K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ccc123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Anonim
Cihazım
Anonim
Konular
21
developer rom yükleyip yapmaya çalışıyorum herşeyi hallettim

Ardından dosyayı kaydedin, artık değiştirilmiş bir geri yükleme dosyamız olmuş oldu şimdi sıra mevcut sistemi bozmaya sıra geldi, unutmadan eğer bu işleri yapacaksanız cihazınızda developer ROM kurulu olsun eğer developer rom yoksa bilinen ilkfactory yazılımı kurun aynı zamanda Root yetkileri alınmış olsun.

# adb shell
# su
# dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p12
# dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p13
# dd if=/dev/zero of=/dev/block/mmcblk0p16
# reboot

bu işlemleri yapacakken farkettimki cihazda root yok ama developer romda root ile birlikte gelir diye biliyordum yanlış biliyormuşum root yapmak için twrp yükleyecekken cihazda bootloader kilidi olduğu ortaya çıktı şimdi ne yapmalıyım ? cihazımın yasal süresi dolduğu için imeisi kapandı ve başka cihazım yok bu cihazı açmam gerekiyor lütfen yardım.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

ccc123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Anonim
Cihazım
Anonim
Konular
21
permission denied hatası veriyor resimde gördüğünüz gibi.Arkadaşlar cihazımı açmam gerekiyor acil olmasaydı bukadar ısrar etmezdim lütfen.

Oyla:

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
permission denied hatası veriyor resimde gördüğünüz gibi.Arkadaşlar cihazımı açmam gerekiyor acil olmasaydı bukadar ısrar etmezdim lütfen.

Mı Flash ile edl Modda çin developer rom yüklemeyi deneyin, sonra bootloader kilidini açın, twrp Recovery yükleyip, superuser root flaslayın. Sonra İmei tamiri yapıp global romu mı Flash ile yeniden flaslayın ;)

Oyla:

RepairM@n

Hak ismi okunmalı dillerde !
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RepairM@n
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
Hocam sizin cihaz mtk işlemcili. Bu yöntem snapdragon olan için geçerli. Sizin root yetkisi almanıza gerek yok. Maui meta isimli program aracılığı ile istediğiniz işlemi yapabilirsiniz. Googleda araştırın. Mtk olduğu için basittir bir bakın. Eğer ki yapamam derseniz bana özelden mesaj yazın.

Oyla:

ccc123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Anonim
Cihazım
Anonim
Konular
21
Hocam sizin cihaz mtk işlemcili. Bu yöntem snapdragon olan için geçerli. Sizin root yetkisi almanıza gerek yok. Maui meta isimli program aracılığı ile istediğiniz işlemi yapabilirsiniz. Googleda araştırın. Mtk olduğu için basittir bir bakın. Eğer ki yapamam derseniz bana özelden mesaj yazın.
hocam cihazım xiaomi mi note 16 gb yani snapdragon 801 var.

Oyla:

RepairM@n

Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RepairM@n
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
hocam cihazım xiaomi mi note 16 gb yani snapdragon 801 var.
Virgo kodu mtk işlemcili modele aittir. Snapdragon olan mi note pro modelidir ve kod adı 'leo'dur. Buna rağmen cihazınızın snapdragon olduğunu söylüyorsanız benim bu konuda bilgi eksiğim var derim :). AIDA64 veya benzeri bir uygulamayı telefona yükleyerek işlemciye bakınız :)

Oyla:

ccc123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Anonim
Cihazım
Anonim
Konular
21
Virgo kodu mtk işlemcili modele aittir. Snapdragon olan mi note pro modelidir ve kod adı 'leo'dur. Buna rağmen cihazınızın snapdragon olduğunu söylüyorsanız benim bu konuda bilgi eksiğim var derim :). AIDA64 veya benzeri bir uygulamayı telefona yükleyerek işlemciye bakınız :)

bendeki cihaz bu hocam snapdragon 801 yazıyor mtk değil eminim. kısaca şöyle söyleyeyim xiaomi mi4 teki işlemci var bu cihazdada.

Son düzenleme:
Oyla:

RepairM@n

Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RepairM@n
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
bendeki cihaz bu hocam snapdragon 801 yazıyor mtk değil eminim. kısaca şöyle söyleyeyim xiaomi mi4 teki işlemci var bu cihazdada.
Tamamdır o zaman dediğim gibi benim eksiğim olabilir :). Developer rom yüklü ise mi hesabı ile kilit kaldırıp root yetkisi alarak devam edebilirsiniz.

Oyla:

ccc123

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Anonim
Cihazım
Anonim
Konular
21
Arkadaşlar yardım eden,etmeyen herkese çok teşekkürler RepairM@n hocamızın büyük yardımlarıyla işi çözdük kendisine nekadar teşekkür etsem azdır buradanda birkez daha teşekkür ediyorum Adam gibi Adam.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt