Tema Klasik Orjinal Temayı Diğer ROM'larda Kullanma?

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Merhaba arkadaşlar,

Bugün cihazıma Xiaomi.Eu Rom'unu yükledim. Canımı aşırı sıkan tek konu bu ikonlar.. Biraz takıntılıyım ikonlar konusunda ve eğer çözümünü bulamazsam bu güzelim Rom'u bırakıp Global'a tekrar geri dönmek zorunda kalacağım. :( Eskisi gibi orjinal ikonları EU Rom'da nasıl kullanabilirim? Konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşların yardımlarını rica ediyorum.

Daha önce kullandığım official rom stock orjinal ikonlarım:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi.Eu stock ikonlar:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Şimdiden teşekkür ederim.

memocaan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8
Konular
1
tema uygulamasında MIUI 9 aratırsan temasının ikonları aradığın ikon sanırım hatta yüklü gelen classic diye bir tema var onun iconları da orjinal sürüm ile aynı

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
tema uygulamasında MIUI 9 aratırsan temasının ikonları aradığın ikon sanırım hatta yüklü gelen classic diye bir tema var onun iconları da orjinal sürüm ile aynı
MIUI 9 temasını indirip denedim ancak aradığım ikonlar asla değil. Yukarıdaki görselde paylaştığım üzere MIUI 10 / Classic Theme. EU Rom bu temayı özelleştirmiş. Instagram, Outlook, Spotify, Facebook, WhatsApp gibi bir çok uygulamanın ikonlarını kendi istediği gibi düzenlemiş. Çağ dışı ve berbat görünüyorlar.

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
Temalar bölümünde miui diye arama yaparsan miuinin bütün temaları geliyor oradan seçip yükleyebilirsin. Ayrıca, yine temalar da mi hesabı kısmında temayı özelleştir bölümünden simge paketini de ayrıca seçebilirsin.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Varsayılan temayı öneririm. Ben de önceden klasikciydim ama beyaz arka planlı ikon problemi yüzünden varsayılana geçtim ve şuan bu daha güzel geliyor.

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Temalar bölümünde miui diye arama yaparsan miuinin bütün temaları geliyor oradan seçip yükleyebilirsin. Ayrıca, yine temalar da mi hesabı kısmında temayı özelleştir bölümünden simge paketini de ayrıca seçebilirsin.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şu an sistem tarafından kullanılan MIUI Classic teması zaten. Eu Rom geliştiricileri bu temayı farklı ikonlarla özelleştirmiş. Bu sebepten seçip yüklense de fayda etmiyor.

Stock temayı MTZ olarak yada flashlanacak şekilde bulamaz miyiz? Orijinal temayı orijinal romdan çıkartıp paylaşacak kimse yok mu :(
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Varsayılan temayı öneririm. Ben de önceden klasikciydim ama beyaz arka planlı ikon problemi yüzünden varsayılana geçtim ve şuan bu daha güzel geliyor.
Varsayılan ikonlarda estetik yok hepsinin köşesi duruşu farklı. Bence Xiaomi cihazlar için en iyi tema klasik temadır.

berkemir0

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Şu an sistem tarafından kullanılan MIUI Classic teması zaten. Eu Rom geliştiricileri bu temayı farklı ikonlarla özelleştirmiş. Bu sebepten seçip yüklense de fayda etmiyor.

Stock temayı MTZ olarak yada flashlanacak şekilde bulamaz miyiz? Orijinal temayı orijinal romdan çıkartıp paylaşacak kimse yok mu :(
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Varsayılan ikonlarda estetik yok hepsinin köşesi duruşu farklı. Bence Xiaomi cihazlar için en iyi tema klasik temadır.
Acaba çözüm buldunuz mu? Bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum

Üst Alt