Çözüldü Yanlışlıkla dosya yöneticisini sildim.

nomore

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Денис
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
13
Telefonum Xiaomi 10 Pro Görev yöneticisini sildim. APK olmadan nasıl tekrar ana ekranda simgesini görünür yapabilirim. Uygulamaları yönet kısmında uygulama gözüküyor Play Store'da da gözüküyor ama telefonun ana ekranında gözükmüyor.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Telefonum Xiaomi 10 Pro Görev yöneticisini sildim. APK olmadan nasıl tekrar ana ekranda simgesini görünür yapabilirim. Uygulamaları yönet kısmında uygulama gözüküyor Play Store'da da gözüküyor ama telefonun ana ekranında gözükmüyor.
Görev yöneticisi derken?

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Cihazı restore etmeniz gerekli fabrika ayarlarına dönüp cihazı yeniden kurmalısınız.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Cihazı restore etmeniz gerekli fabrika ayarlarına dönüp cihazı yeniden kurmalısınız.
Okadar zahmete gerek varmı hocam ? Dosya yöneticisini tekrar aktif yapıp uygulama çekmecesinden ana ekrana ekleyebilir arkadaşımız, veyahut tamamen sildiyse apkmirrordan APK indirip tekrar kurabilir

Yusuftok516

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 9 se,Mi 8 se
Konular
31

Ekli dosyalar

• IMG_20220403_234303.jpg
    IMG_20220403_234303.jpg
    537,1 KB · Görüntüleme: 56

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Iphone 14 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
180
Okadar zahmete gerek varmı hocam ? Dosya yöneticisini tekrar aktif yapıp uygulama çekmecesinden ana ekrana ekleyebilir arkadaşımız, veyahut tamamen sildiyse apkmirrordan APK indirip tekrar kurabilir
evet çok doğru söylüyorsunuz, biz olsak öyle yaparız, kullanıcının android bilgi seviyesini bilmeden verilebilecek bir cevap verdim fabrika ayarlarına dönüp restore edebileceğini söyledim üçüncü taraf bir siteden indirip aklında da güvenlik sorgusu oluşmadan yapılabilecek zahmetli bir yol önerdim, dediğim gibi kullanıcının android bilgi derecesini bilmediğim için böyle bir cevap verdim. Yusuftok516 kardeşim en kestirme yolu aktardı teşekkürler.

Üst Alt