Yardım Yanlış sürüm

huseyinseyit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi not 9 pro
Konular
1
Yurt dışı Redmi not 9 pro telefonuma yanlış sürüm atıldı galiba ve açılış ekranında kalıyor açma tuşuna basınca redmi yazısı tek çıkıyor ve sonra gidiyor bilgisayar bağlanmıyor bunu uzaktan bilgisayara erişip yapabilecek biri varmı

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
Yurt dışı Redmi not 9 pro telefonuma yanlış sürüm atıldı galiba ve açılış ekranında kalıyor açma tuşuna basınca redmi yazısı tek çıkıyor ve sonra gidiyor bilgisayar bağlanmıyor bunu uzaktan bilgisayara erişip yapabilecek biri varmı
fastboot moduna giriyormu cihazınız

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Fastboot moduna girmiyorsa arka kapak açılıp yetkili hesap ile doğru yazılım atılması gerekiyor. Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz..uzak bağlantı ile hallederiz

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Cihazın ses kısmaya basılı tutarak cihazı açın hocam karşınıza fastboot menüsü açılırsa kurtarmak çok basit cihazı mi flash tool ile firmware kurulacak sorunsuz açılır cihaz ama ki fastboot moduna girmiyor ise arka kapak açılıp test point üzerinden kurulum yapılacak

Üst Alt