Tavsiye Yakınlık Sensörü Hk.

Berra Şevval Korkut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berra Şevval
Cihazım
Rn10 pro
Konular
22
Yakınlık Sensorünün sağlıklı calışması için
Geliştiri seceneklerinden tüm animasyon geçislerini .5x e çekerseniz sorun düzelmiş olacaktır. Bir kac gündür bu şekilde kullaniyorum bana çözüm oldu . Telefonda hız 2 katina çikmiş oldu. Bilgilerinize...
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
SORUNU

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
hocam 5x Yapinca animasyonlar cok yavaşlamıyormu?

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
hocam valla cihaz animasyon hızıyla yakınlık süresinin alakasını çözemedim redmi note 10 da böyle bir sorun oldugunu da ilk defa duyuyorum dogrudur ama ben yinede dogru bildigimi söyleyeyim "telefonun ayarlar / tüm özellikler /çekirdek sürümüne hızlı hızlı tıklayın/ proximity sensor ekranda 5.0 yazıyorsa ve ekranın ahize bölümünün sagı veya solunda elinizi yaklaştırdıgınızda 0.0 a dönüyorsa sorun yoktur halen arasıra sorun oluyorsa ekranın orasında toz kir leke veya ekran koruyucu sensör üstüne gelmiş olabilir dikkat edin " sensörde sorun varsa eger arama yapınca ekran siyah olur ve karşı taraf cagrıyı kapatana kadar siyah olarak kalır bunu düzeltmek için "ek ayarlar/erişebilirlik/fiziksel/etkileşim denetimleri/ güç dügmesi cağrıyı sonlandırır. seçenegini açarsanız arama esnasında güç tusuna basarsanız arama sona erecektir" veyahut bu sensör ara sıra sorun cıkarıyorsa" ayarlar /kilit ekranı /digerleri /cep modu açarsanız bu sensör kapanacaktır sorun cıkarmaz " her cihaz için geçerli degildir son söyledigim varsa açın yoksa söyleyecegim başka birşey yok

Berra Şevval Korkut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berra Şevval
Cihazım
Rn10 pro
Konular
22
BENİM CİHAZ REDMİ NOTE 10 PRO problemi olanlar 1 hafta denesinler birşey kaybedecek değiller 0,5 X animasyonlar hızlanıyor ayrıca
bende ısınma şarj konusunda problem çıkarmamıştır.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
BENİM CİHAZ REDMİ NOTE 10 PRO problemi olanlar 1 hafta denesinler birşey kaybedecek değiller 0,5 X animasyonlar hızlanıyor ayrıca
bende ısınma şarj konusunda problem çıkarmamıştır.
cihazda imei işlemi mi var ? varsa modem dosyasını degiştirmeyi düşürseniz daha iyi olacaktır CanYILMAZ hocamın hazırladıgı modemler mevcut

Berra Şevval Korkut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berra Şevval
Cihazım
Rn10 pro
Konular
22

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
IM işlemiyok, ZIR ORJİNALCİYİZ BİZ.
ekran koruyucu da sensör üstüne gelmiyorsa sensör üstü temizse bu animasyon hızı düşürülüyor ve sensör sorun cıkarmıyorsa buldugunuz yöntem için baya şaşırdıgımı itiraf ediyorum helal olsun güle güle kullanın "bu arada o animasyon hızını düşürürseniz tüm android cihazlarda bir miktar hızlandıgını hissedersiniz" gerçek birşey degildir ama öyle gelir herkese

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
ekran koruyucu da sensör üstüne gelmiyorsa sensör üstü temizse bu animasyon hızı düşürülüyor ve sensör sorun cıkarmıyorsa buldugunuz yöntem için baya şaşırdıgımı itiraf ediyorum helal olsun güle güle kullanın "bu arada o animasyon hızını düşürürseniz tüm android cihazlarda bir miktar hızlandıgını hissedersiniz" gerçek birşey degildir ama öyle gelir herkese
hocam o degeri düşürunce hizlanmaz
sadece animasyon süresi kısalıyor işte

Metin313

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin gök
Cihazım
redmi note 8
Konular
0