Diğer Yahu nedir bu mi note 7 fiyatı

hitleroyunda

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eyüp
Cihazım
samsunj -j700f
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
7.1.1
Telefon Modeli
j700f samsung
Bootloader Kilidi
Açık
Şu günlerde bir telefon alayım diyordum. Mi note 7 ve mi 8 lite arasında kaldım uzun araştırma sonucunda note 7ye karar verdim. Fakat lanet olası türkiye satıcıları bindirim üzerine bindirim yapmaktan bir türlü vazgeçmiyor. 2500tlye note 7 satmak nedir az insaf ya

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Dedem sizlere ömür hocam.

Bu konuda daha fazla da yorum yapmayacağımı belirtmek isterim. Lütfen yaptığım yorumları okuyun ve ona göre yorum yapın. Tartıştığımız şey telefon. Birdaha dedem hakkında bir mesaj yazılırsa konuyu takipten bırakacağım.
hocam kusuruma bakmayin sizin yazilarinizi gormemizim ben forumumuzun yasli amcasina skorpi hocama takilmistim sizin alinacaginizi dusunmemistim ki bunda haklisiniz. Benim hatam olmus okumadim ben ustteki yazilari acikcasi basiniz sag olsun kusura bakmayin tekrardan

Oyla:

colins

Sch
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Colins
Cihazım
Mi 9se
Konular
4
hocam kusuruma bakmayin sizin yazilarinizi gormemizim ben forumumuzun yasli amcasina skorpi hocama takilmistim sizin alinacaginizi dusunmemistim ki bunda haklisiniz. Benim hatam olmus okumadim ben ustteki yazilari acikcasi basiniz sag olsun kusura bakmayin tekrardan

Yes~~

Oyla:
Üst Alt