Soru Xyperos veri kaybetmeden yüklemek

black

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
13
Merhaba,hyperos çin sürümü beta recovery var,ve verilerimi kaybetmeden pocof5 pro eu sürümü romumu cin sürümünle güncellemem mümkünmü?verilerimi kaybetmeden,ve nasıl mümkünse,teşekkürler

duntless

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Redmi K60
Konular
1
Bootloader kilidi açık ise mümkün olmayabilir. Kilit kapalıysa 2024 ilk çeyrekte güncelleme geleceğini söylediler

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
21
Merhaba,hyperos çin sürümü beta recovery var,ve verilerimi kaybetmeden pocof5 pro eu sürümü romumu cin sürümünle güncellemem mümkünmü?verilerimi kaybetmeden,ve nasıl mümkünse,teşekkürler
Bootloader kilidi açık ise twrp yükleyin twrp üzerinden flashlama yapın sorumluluk kabul etmiyorum cihaz hata alabilir rom çakışması yaşanabilir, zaten global sürüm gelecek çin romun da sadece İngilizce ve çince var bilginiz olsun. Bunu da belirtmek isterim

Hitmantextil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
poco f2 pro
Konular
11
Bootloader kilidi açık ise mümkün olmayabilir. Kilit kapalıysa 2024 ilk çeyrekte güncelleme geleceğini söylediler
Bootloader kilidi güncellemeyi etkilemez ki custom recovery yüklüyse sorun çıkabilir onu.da ayarlardan miui update özelliğini aşarak çözebiliyorsun

Simuzer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sdfsdfsd
Cihazım
mate 50 pro
Konular
0
bölgesel ülkeyi Singapur olarak ayarlayın. ara güncelleme gelecek. onu yükleyip yeniden başlatın. sonrasında hyperOS gelecek. resmi rom. ota.üzerinden geliyor.

kvothe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
F5 Pro
Konular
0
bölgesel ülkeyi Singapur olarak ayarlayın. ara güncelleme gelecek. onu yükleyip yeniden başlatın. sonrasında hyperOS gelecek. resmi rom. ota.üzerinden geliyor.
F5 pro için mi? Bölgeyi Singapur yapınca Ekim güvenlik güncellemesi geldi fakat hyperos henüz gelmedi. Global rom

Simuzer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sdfsdfsd
Cihazım
mate 50 pro
Konular
0
F5 pro için mi? Bölgeyi Singapur yapınca Ekim güvenlik güncellemesi geldi fakat hyperos henüz gelmedi. Global rom
Onu yükledikten sonra hyperos gekliyor.. 1.0.1.0 sürümüyle. güvenlik güncellemesi aralık 1

black

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
13
Teşekkürler Singapur yaptım ama herhangi bir güncelleme gelmedi,eea rom kullanıyorum.

Üst Alt