Mod Xposed kurulumu için yardım

emrrr27

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
emre27
Cihazım
xiaomi mi6
Flat style bar indicators kullanacagim fakat bir türlü yaptığım ayarları uyguluyorum ama olmuyor. araştırmama göre xposed olmadığı için oluyormuş nasıl xposed kurabilirim?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Emre
Cihazım
Mi9
Flat style bar indicators kullanacagim fakat bir türlü yaptığım ayarları uyguluyorum ama olmuyor. araştırmama göre xposed olmadığı için oluyormuş nasıl xposed kurabilirim?
Cihaz modeliniz ve kullandığınız yazılım sürümü hakkında bilgi verebilirseniz net bir şey söyleyebiliriz fakat genel olarak xposed yeni sürümler üzerinde maalesef çalışmıyor ve dolayısıyla flat style bar gibi modüller kullanılamıyor.

emrrr27

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
emre27
Cihazım
xiaomi mi6
Cihaz modeliniz ve kullandığınız yazılım sürümü hakkında bilgi verebilirseniz net bir şey söyleyebiliriz fakat genel olarak xposed yeni sürümler üzerinde maalesef çalışmıyor ve dolayısıyla flat style bar gibi modüller kullanılamıyor.
xiaomi mi6 4/64 miroom mıuı 10 9,3,21 kullanıyorum

ozgurce_82

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Tarık Arslan
merhabalar, mi mix 2 android 8 kullanıcısıyım. fakat bir türlü xposed kurulumu yapamadım. her denemede bootloop da kaldım. xposed uninstailer ile cihazı tekrar açtım. magisk üzerinden yaptığımda da magisk uninstailer ile açabildim. 90 beta 1 2 3 hepsini denedim. acaba atladığım bir ye mi var?

tugsanarda

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Niyazi ARDA
Cihazım
Redmi note5
Miui10 da bende bootloop dan öteye geçemedim miui9 da sorunsuz çalışıyormuş burada xposed kurmak istememin tek sebebi flat style bar

Üst Alt