Soru Xperia X Android P

yerbap

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
xperia x
Konular
6
Merhabalar, Xda üzerinde xperia x için android p yayınlanmış. Ancak zip içindeki dosyalar image şeklinde. System.imge boot.imge vs gibi. Twrp üzerinden image flashladığım zaman system.img için size of image is larger than target device hatası alıyorum romu nasıl yükleyebilirim acaba. Yardımlarınızı bekliyorum.
konu burada

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Merhabalar, Xda üzerinde xperia x için android p yayınlanmış. Ancak zip içindeki dosyalar image şeklinde. System.imge boot.imge vs gibi. Twrp üzerinden image flashladığım zaman system.img için size of image is larger than target device hatası alıyorum romu nasıl yükleyebilirim acaba. Yardımlarınızı bekliyorum.
konu burada
Romda video çekim çalışmıyor bilginize. Kurulum için minimal adb fastboot kurulumu yapin. Zaten fastboot komutları verilmiş oradaki komutları kopyala yapıştır şeklinde yaparak romu kurabilirsiniz

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

yerbap

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
xperia x
Konular
6
bir deneyeyim yapamazsam tekrar dönerim minimal adb fastboot indirmem gerekiyor anladığım kadarıyla
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam minimal abd fastboot herşey okaay verdi ancak cihaz sony ekranında takıldı kaldı

Son düzenleme:
Oyla:

harunserefli

Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
bir deneyeyim yapamazsam tekrar dönerim minimal adb fastboot indirmem gerekiyor anladığım kadarıyla

hocam minimal abd fastboot herşey okaay verdi ancak cihaz sony ekranında takıldı kaldı
Rom dosyasını yükledikten sonra boot etmeyin diyor tekrar twrp ye girip gapps yükleyip reboot edin yazıyor

Oyla:

yerbap

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasin
Cihazım
xperia x
Konular
6
gapps dosyası nerede göremedim

hocam benimki f5121 f5122 nin system img dosyası olması gerekmiş çalışması için anladığım kadarıyla onuda yaptım ancak twrp adb fastboot üzerinden basılmıyor hata veriyor isterseniz teamviewer yapalım

Oyla:

harunserefli

Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
gapps dosyası nerede göremedim

hocam benimki f5121 f5122 nin system img dosyası olması gerekmiş çalışması için anladığım kadarıyla onuda yaptım ancak twrp adb fastboot üzerinden basılmıyor hata veriyor isterseniz teamviewer yapalım
Bilgisayar yok maalesef. Zaten konuya çok hakim değiliz xda konusundan okuduğumuz kadarıyla size yardımcı olmaya çalışıyorum

Oyla:
Üst Alt