Yardım Xionmi Redmi note 8 instagram Sorunu

tolgabey61

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tolga
Cihazım
xionmi note 8
Konular
1
Merhaba Arkadaşlar 2 gün önce Redmi note 8 Aldım ancak instagramda görüntülü arama başlattımmı karşıdakinin kamerası açılıyor benimki açılmıyor uygulamalardan instagrama girip kamera mikrofon hepsine onay verdim ancak gine problem çözülmedi farklı hesaptan denedim gene problem çözülmedi garip internetten araştırdım sorunu yaşayanlar var ancak çözüm yok yazılımsal problem her alde

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Merhaba Arkadaşlar 2 gün önce Redmi note 8 Aldım ancak instagramda görüntülü arama başlattımmı karşıdakinin kamerası açılıyor benimki açılmıyor uygulamalardan instagrama girip kamera mikrofon hepsine onay verdim ancak gine problem çözülmedi farklı hesaptan denedim gene problem çözülmedi garip internetten araştırdım sorunu yaşayanlar var ancak çözüm yok yazılımsal problem her alde
Büyük bir ihtimal öyle hocam, piyasaya yeni çıkmış bir telefon ve bunun gibi sorunlar olabilir. Bir sonraki güncellemede düzelecektir.

Oyla:

ykaptan41

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
Redmi note7
Konular
2
arkadaşlar aynı sorun bende de vardı ben mevcut uygulamanın tüm verileriniz temizleyerek kaldırıp eski sürümü kurdum Instagram 117.0.0.28.123 apk sorun düzeldi mevcut uygulamayı kaldırmadan redmi note 7 için ayarlar-uygulamalar-uygulamaları yönet-instagram-verileri temizle-tüm verileri temizle yaptım sonra kaldırdım ve yukarda belirttiğim sürümü yükledim sorun çözüldü.

Oyla:

grudgerrr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Büyük bir ihtimal öyle hocam, piyasaya yeni çıkmış bir telefon ve bunun gibi sorunlar olabilir. Bir sonraki güncellemede düzelecektir.
Merhabalar bişey sormak istiyorum size redmi Note 8 kullanıyorum yeni aldım full parlaklıkta video izlerken 3 dakikada %1 şarj gidiyor normal mi sizce ?

Oyla:

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
Merhabalar bişey sormak istiyorum size redmi Note 8 kullanıyorum yeni aldım full parlaklıkta video izlerken 3 dakikada %1 şarj gidiyor normal mi sizce ?
Değil bence,bu derece bir tüketim olmamalı.

Oyla:

TRGameAirs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
TRGameAirs
Cihazım
mi9
Konular
19
benim mi 9 da da şarj %100 den 90a çok hızlı iniyor nedense

Oyla:

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Full parlaklıkta izliyorsanız normal hocam iyi bile hatta. :)

Oyla:
Üst Alt