Yardım xiomi mi note 10 instagrama video atamıyorum berbat kalıte

pamukhanimm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burcu
Cihazım
xiomi mi note10
Konular
1
Merhaba yeni aldığım bu telefonun piyasada ıphone 11 prodan ıyı oldugu konusuluyor fakat ıphone 6 ıle cekılıp ınstagrama konulan vıdeonun kalıtesı bıle bu telefondan yüz kat iyidir. Benim işim sosyal medya ve suan aldıgımdan berı vıdeo koyamıyorum ınstagrama. Ütü ile cekılmıs espirisi yapılabilir zira. Cok yazı okudum ayarları düşürün 1080 p ye getırın vs dıye hepsını yaptım ama sonuc hep hüsran. Son çare buraya yazıyorum. Telefonun fotograf kalıtesı muazzam. vıdeoyu da normal kameradan harıka cekıyor ama ınstagram berbat edıyor. Bana ise sadece ınstaya yuksek kalıte ceken bır telefon gerekıyordu. Cok pısmanım ve gercekten husrana ugradım. Bir çözümü yoksa bir sekılde iade etmeyı dusunuyorum . Ne yapmam gerekıyor lutfen yardım.

kanguncesi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Volkan
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
4
aynı sorundan bende muzdaribim yöntemini yada ayarını bilen yardımcı olsun lütfen

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Instagram, Android konusunda çok sorunlu bir uygulama. Sadece sizin telefonunuzda değil, birçok marka ve model telefonda da maalesef bu sorun oluyor. Ama bugüne kadar oturup ta çözüm için birşey yapıldığını görmedim.

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
Merhaba yeni aldığım bu telefonun piyasada ıphone 11 prodan ıyı oldugu konusuluyor fakat ıphone 6 ıle cekılıp ınstagrama konulan vıdeonun kalıtesı bıle bu telefondan yüz kat iyidir. Benim işim sosyal medya ve suan aldıgımdan berı vıdeo koyamıyorum ınstagrama. Ütü ile cekılmıs espirisi yapılabilir zira. Cok yazı okudum ayarları düşürün 1080 p ye getırın vs dıye hepsını yaptım ama sonuc hep hüsran. Son çare buraya yazıyorum. Telefonun fotograf kalıtesı muazzam. vıdeoyu da normal kameradan harıka cekıyor ama ınstagram berbat edıyor. Bana ise sadece ınstaya yuksek kalıte ceken bır telefon gerekıyordu. Cok pısmanım ve gercekten husrana ugradım. Bir çözümü yoksa bir sekılde iade etmeyı dusunuyorum . Ne yapmam gerekıyor lutfen yardım.
instagram aero diye modlu bir instagram var nette. google a yazın çıkar. hem ekstra bir sürü özellikle geliyor hemde bu kalite konularında bozma yapmıyor diye biliyorum.

pamukhanimm

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burcu
Cihazım
xiomi mi note10
Konular
1
instagram aero diye modlu bir instagram var nette. google a yazın çıkar. hem ekstra bir sürü özellikle geliyor hemde bu kalite konularında bozma yapmıyor diye biliyorum.

İndirdim denedim hala berbat
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Instagram, Android konusunda çok sorunlu bir uygulama. Sadece sizin telefonunuzda değil, birçok marka ve model telefonda da maalesef bu sorun oluyor. Ama bugüne kadar oturup ta çözüm için birşey yapıldığını görmedim.

peki iade etmek istesek ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

aynı sorundan bende muzdaribim yöntemini yada ayarını bilen yardımcı olsun lütfen

Denemediğim şey kalmadı bence pek çözümü yok iadeye basvuracagız

Metin61

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
23
Stor dan mı atıyorsun yoksa normal paylaşım mı

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Bunun çözümü yok maalesef. Xiaomi Instagramda optimizasyon konusunda sınıfta kalıyor. Ne denerseniz deneyin asla bir iPhone kalitesine ulaşamazsınız hatta yakınından bile geçemez. Cihazın kendi kamerası ile video kaydedip o şekilde Instagram hikayesi atarsanız bir nebze iyi oluyor onun harici maalesef durum böyle. Aktif şekilde sosyal medya kullanacaksaniz bir şekilde iade etmenizi tavsiye ediyorum yoksa sizi üzer.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Keşke telefon seçimi yapmadan ihtiyaçlarınızı belirleyip buna uygun bir marka/model seçimi yapsaydınız. "Tek işi sosyal medya" olan bir kişinin iphone cihazlarından başka seçeneği pek yok. Çünkü ios sistemli cihazlar her zaman daha torpilli oluyor bu uygulamalarda.

Android cihazlar genel olarak daha düşük kalitede olmakta İster Samsung iseter başka marka, ama Xiaomi markasıda malesef Android cihazlar arasında sosyal medya konusunda en uyumsuz cihazlar.

Elinizde eski bir iphone varsa, note 10 telefonunuzdan çektiğiniz fotoğrafları ve videoları kayıpsız bir yöntem ile iphone telefona gönderip paylaşabilirsiniz fakat bu fazladan iş/uğraş olacaktır.

Bu arada bu sorun Android cihazların bu işi iyi yapamadıklarından değil. İyi yapması sağlanmadığı için oluyor.

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
23
merhaba modlu olan instagram uygulaması var dilerseniz bir de onu kurup deneyin

sonucunu da paylaşırsanız sevinirim, ben bu uygulamayı kullanıyorum

Üst Alt