Yardım Xiomi Mi Box S 4K Ekran Yansıtma Sorunu

oyillar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Osman
Cihazım
Mi Box 4
Konular
1
Merhaba, telefonumdan Youtube videosunu ekrana yansıtma özelliğini kullanarak MiBox üzerinden televizyonumdan izleyebiliyordum. Son 1-2 haftadır bu işlemi yaptığımda "MIBOX4 ekranına bağlanırken bir sorun oluştu" uyarısı veriyor. Bu sorun sadece benim telefonumda değil, sürekli kullanan 3 telefonda da aynı hatayı veriyor. Yakın zamanda MIBOX güncellemesi yapıldı, sorunun bundan sonra başladığını düşünüyorum. Konuyla ilgili yardımcı olabilirseniz sevinirim.

atabay755

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
redmi note 7,
Meslek
Memur
Konular
1
Cihazdaki chromecast uygulamasının güncelleştirmesini kaldırıp google play store'den tekrar yükleyin. Benim de aynı problem vardı bu şekilde çözüldü.

Oyla:

oyillar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Osman
Cihazım
Mi Box 4
Konular
1
Problem çözüldü, bilgilendirme için çok teşekkürler.

Oyla:

Meco1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmetcan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
0
Ben bu şekilde çözemiyorum sorunu, güncellemeyi kaldırıp, yeniden başlatıyorum olmuyor, yüklüyorum başlatıyorum olmuyor..başka bir çözümü varmı acaba ya da detaylı olarak nasıl çözdünüz
Yardımcı olursanız sevinirim

Oyla:

atabay755

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
redmi note 7,
Meslek
Memur
Konular
1
Ben bu şekilde çözemiyorum sorunu, güncellemeyi kaldırıp, yeniden başlatıyorum olmuyor, yüklüyorum başlatıyorum olmuyor..başka bir çözümü varmı acaba ya da detaylı olarak nasıl çözdünüz
Yardımcı olursanız sevinirim

Telefonunuzda ayrıca bir ekran yansıtma programı yoksa maalesef mi' nin kendi yansıtması görmüyor. Tam bir saçmalık telefon xiomi, box xiomi ama birbirini görmüyor :) Benim telefonda aşağıdaki program yüklü

Oyla:

Meco1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmetcan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
0
Screen mirring assistan, google home bunlar yüklü telefonda, güncelleme olmadan önce görüyordu. Android güncelleme yaptım, ardından chromecastı güncelledim, bir daha gözükmedi hiç bir telefonda.. Arkadaşların yaptığı gibi güncellemeyi kaldırıp denedim olmadı, yükledim yeniden başlattım olmadı, sıfırladım olmadı, nasıl yapıcaz anlamadım yani, çok basit birşey nasıl bozuluyor.

Oyla:

atabay755

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
redmi note 7,
Meslek
Memur
Konular
1
Screen mirring assistan, google home bunlar yüklü telefonda, güncelleme olmadan önce görüyordu. Android güncelleme yaptım, ardından chromecastı güncelledim, bir daha gözükmedi hiç bir telefonda.. Arkadaşların yaptığı gibi güncellemeyi kaldırıp denedim olmadı, yükledim yeniden başlattım olmadı, sıfırladım olmadı, nasıl yapıcaz anlamadım yani, çok basit birşey nasıl bozuluyor.

Ben de bir çok program denedim ama olmadı.. Şu an media cast çalışıyor şimdilik bakalım. Direk telefonun yansıt kısmını açıyor ve orada gözüküyor cihaz.

Oyla:

bruce

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
şahin
Cihazım
xiaomi mi box s
Konular
2
google home miboxa direk bağlanmıyor, google home uygulamsını telefonda açtığınız zaman alt tarafta cihazlar görünmesi lazım, ve wifi üzerinden aynı ağa bağlanmanız gerek, bu şekilde yapmadı iseniz bide böyle deneyin

Oyla:

Hakihak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Mi box S 4K
Konular
2
Merhaba
Samsung S10 Lite telefonumu Mi Box S 4k ye yansıtmak istiyorum. YouTube, resimleri doğrudan yansıtabiliyorum ancak telefonu tamamen veya başka uygulamaları yansımıyor.
Google Home denedim. Mi Box görüyor, bağlan diyorum televizyon ekranı bir süreliğine kararıyor sanki bağlanacak gibi ancak önceki ekran geri geliyor. sorun nedir sizce?
Cast Web Video vb appler ile de denedim olmadı.
Önerisi olan var mı? Teşekkürler

Oyla:
Üst Alt