Yardım Xiomi Mi a1 Hakkında

gkyzrl40

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
xiomi mi a1
Konular
14
Merhaba arkadaşlar bu akşam xiomi mi a1 alacagım telefon nasıl sizce kullanan varsa yorumlarını yazabilirmi ve mi a1 yerine başka model onerisi yapacak varmı herkeze teşekkür ederim.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
fiyatına göre güzel telefon her isteğe cevap veriyor şu anda karşısına o fiyata şu telefonu al diyebileceğim tek telefon mi max 2 ekran boyutu gibi degerlendirmeleri kendiniz yaparsınız

gkyzrl40

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
xiomi mi a1
Konular
14
fiyatına göre güzel telefon her isteğe cevap veriyor şu anda karşısına o fiyata şu telefonu al diyebileceğim tek telefon mi max 2 ekran boyutu gibi degerlendirmeleri kendiniz yaparsınız
mi max 2 ye baktım ekranı cok büyük dediler telefonu canlı olarak gözümle görmedigimden dolayı biraz korktum mi max 2 mi a1 den hangi yönlerden üstün ?

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
yön olarak üstünlüğü var diyemem ama ekranı ve doğal olarak pil üstünlüğü var "üstünlük sayılmaz ama miui arayüzü de işe yarıyor"

gkyzrl40

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
xiomi mi a1
Konular
14
yön olarak üstünlüğü var diyemem ama ekranı ve doğal olarak pil üstünlüğü var "üstünlük sayılmaz ama miui arayüzü de işe yarıyor"
evt miui arayuzu farkı var ben fazla büyük ekranı sevmiyorum samsung not4 kullanıyordum onu ailemden birine verdim büyük ekranı diye mi 5x e baktım onda miui arayuzu var diye ondada band frekansları düşüktü internetde sıkıntı yaşarım diye daha yeni mi a1 aldım

Üst Alt