Çözüldü Xiomi A1

İsmailak07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiomi A1
Konular
22
Selamünaleyküm hocam ben hepsiburadadan telefon aldım ve tel acılıs ekranında unlock yazıyor büyük ihtimalle bootloader kilidi açık gelmiş hocam ve telefonum 7.1.2 de kaldı güncelleme almıyor çok müzdaribim dün komutlar ile bootloader kilidini kapattım ama tel açılmıyor bende tekrar açmak zorunda kaldım öyle açıldı telefonum daha öncede rom atmaya çalıştık onuda atamadık bir yardımcı olur musun hocam

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Selamünaleyküm hocam ben hepsiburadadan telefon aldım ve tel acılıs ekranında unlock yazıyor büyük ihtimalle bootloader kilidi açık gelmiş hocam ve telefonum 7.1.2 de kaldı güncelleme almıyor çok müzdaribim dün komutlar ile bootloader kilidini kapattım ama tel açılmıyor bende tekrar açmak zorunda kaldım öyle açıldı telefonum daha öncede rom atmaya çalıştık onuda atamadık bir yardımcı olur musun hocam
Aşağıdaki rehberi kullanarak stock rom yüklemesi yapabilirsiniz:
Rehber - Mi A1 Stock Rom Yükleme Rehberi

İsmailak07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiomi A1
Konular
22

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Hocam tel brick olmaz demi başka telefonum da yok ama brick olursa veya açılmaması durumunda bişey yapabilir miyiz hocam
İşlemleri doğru bir şekilde yaptığınızda hiçbir sorun olmaz. Ki rehber gayet açık ve net, işlemler de zor değil. Buna rağmen sorun yaşarsanız konu altına sorunu yazın, elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız

İsmailak07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiomi A1
Konular
22
İşlemleri doğru bir şekilde yaptığınızda hiçbir sorun olmaz. Ki rehber gayet açık ve net, işlemler de zor değil. Buna rağmen sorun yaşarsanız konu altına sorunu yazın, elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız
Peki hocam bootloader kilidini kapatınca tel neden açılmıyor ve güncelleme almıyor bir bilginiz var mı?

İsmailak07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiomi A1
Konular
22
Şimdilik bişey diyemem, stock rom yüklemesini yapın sonrasında değerlendirme yapalım. Telefonda yüklü olan romda problem olabilir.
Telefondaki romda sıkıntı varsa stock rom atarken sorun çıkmaz demi hocam

Üst Alt