Yardım Xioami telefonum Samsung kulaklıkta right left desteklemiyor

Yunus_emre233

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus Emre
Cihazım
A2 Lite
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Rom ve versiyon numarası hakkında bilgim yok
Telefon Modeli
Mi a2 lite
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Telefonum mi a2 lite Samsung orjinal kulaklığım ile kullanıyordum ilk zamanlarda sıkıntısız oyunlarda falan çok iş görüyordu ama artık kulaklık benim telde right left desteklemiyor kulaklığı samsung telefona taktığımda right left destekliyor napmalıyım acil yeni kulaklık dahi alabilirim

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Hergaba
Telefonum mi a2 lite Samsung orjinal kulaklığım ile kullanıyordum ilk zamanlarda sıkıntısız oyunlarda falan çok iş görüyordu ama artık kulaklık benim telde right left desteklemiyor kulaklığı samsung telefona taktığımda right left destekliyor napmalıyım acil yeni kulaklık dahi alabilirim
Herhangibi bir yazılım güncellemesi yapmadaysnz eğer ,problem kulakliktan kaynaklı olabilir. Başka bir kulaklık ile cihazında deneyin lütfen.

Oyla:

Yunus_emre233

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus Emre
Cihazım
A2 Lite
Konular
4
Hergaba

Herhangibi bir yazılım güncellemesi yapmadaysnz eğer ,problem kulakliktan kaynaklı olabilir. Başka bir kulaklık ile cihazında deneyin lütfen.
Güncelleme yaptım ve kulaklıkta sıkıntı yok 3 farkı kulaklık denedim hiçbiri olmadı ama samsung telefonumda oldu. güncellemedenmi oldu yoksa xioami kulaklık alsam geçermi?? Acil nolur

Oyla:

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Güncelleme yaptım ve kulaklıkta sıkıntı yok 3 farkı kulaklık denedim hiçbiri olmadı ama samsung telefonumda oldu. güncellemedenmi oldu yoksa xioami kulaklık alsam geçermi?? Acil nolur
Muzik-ayarlar-gelismis ayarlar-kulaklik ve ses efektleri buradan ayarlama yapabilirsiniz.

Oyla:

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Sende bizi köylü ettin be biliyorum o kadarını ama olmuyor xioami kulaklık alacağım düzelirmi
Olmadı hocam köylüler cahilmi oluyor yani yanlış düşünce

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

StubborN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Erişilebilirlik kısmından Ses ve Ekran başlığında Mono Ses'i aktif etmiş olabilir misiniz?

Oyla:

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Sende bizi köylü ettin be biliyorum o kadarını ama olmuyor xioami kulaklık alacağım düzelirmi
Köylü değilseniz bile ,küçük bir çocuktan farkınız yok. Acil acil diyip duruyorsunuz ,dünyanın sonu gibi. Xiamio kulaklık alsanizda değişmez.

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Öncelikle şu aşırı heyecanınıza biraz hakim olunuz. Hem anlaşılmaz şeyler yazıyorsunuz, hem de maksadınızı aşan cümleler kurup olmayacak şeyler yazıyorsunuz.
Acil acil diyorsunuz ama ne yaptığınızı anladık ne de neyin ne olduğunu. Sadece güncelleme yapmışsınız onu anladık ama o da yarım yamalak. Daha önce yoktu ve güncelleme sonrası mı oldu sorusu havada. Eğer böyle bir durum varsa elbette sorun güncelleme ile alakalı olabilir. Denk gelmiştir, kulaklık ile alakalı olabilir v.s.
"Kulaklıkta sıkıntı yok, 3 farklı kulaklık denedim, hiçbiri olmadı ama Samsung telefonumda oldu" Bu cümleyi herhalde kimse anlamamıştır.
Eğer cihazda sorun varsa değil Xiaomi, dünyanın en pahalı en iyi kulaklığını da alsanız sorununuzu çözmez. Cihazdaki sorunu gidermeniz gerekiyor.
Öncelikle sorunun kulaklıktan mı cihazdan mı olduğunu bulun, ona göre yardım isteyin.

Oyla:
Üst Alt