Yardım Xioami Redmi Note 11 64gb Rehberdeki Kayıtlı İsimleri Göstermiyor

BİLECEN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
isa
Cihazım
XİOAMİ NOTE 11
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Beta v9.6.0.0
Telefon Modeli
XİOAMİ REDMİ NOTE 11 64GB
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar Cümleten Selamunaleyküm Herkese Hayırlı Günler aranıza yeni katıldım forum kurallarını bilmiyorum konuyu doğru yere açıp açmadığımıda bilmiyorum eğer bir hata yaptıysam yanlış bir yerde konu açtıysam kusuruma bakmayın
17/08/2022 Tarihinde Vodafone yanımda uygulaması üzerinden faturaya ek XİOAMİ REDMİ NOTE 11 64GB bir telefon aldım telefon gayet şık güzel kullanışlı Fakat gmailde kayıtlı olan numaraların isimlerini canı isterse gösteriyor canı istemezse göstermiyor Xioami nin müşteri hizmetlerini arayarak yardım talebinde bulundum birşeyler tarif ettiler yaptım olmadı en sonunda fabrika ayarlarına çevirip yeniden yüklememi istediler fakat netice değişmedi servise yönlendirdiler bana en yakın servis zeytinburnunda gittim servise servisteki yetkiliye durumu anlattım kendiside inceledi fakat ilk defa bu sorunla karşılaştığından bahsederek normal prosüdür olarak bırakmanız gerekiyor incelememiz lazım dediler bende işin açıkcası daha 1 haftalık telefonu bırakmak istemedim ve geri döndüm bu konu hakkında bana yardımcı olacak kimse varmı acaba aksi takdirde cihazı iade edecem

Üst Alt