Rom Xioami Mi8 EE 8.10.18 EU Rom

Turgaykurumsal28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Mi 8 editio
Konular
20
Selam arkadaşım

1-Telefonu kapat ve fastboot modda aç (power+ses kısma tuşuna basılı tutarak)
2- telefonu pc ye bağla
3 - Linkteki zip dosyasını masaüstüne çıkart ve FLASH_TWRP.bat dosyasını çalıştır

bu arada linkin icindeFLASH TWRP Diye birsey yok

Labrador3473

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
halil
Cihazım
Mi8 explorer ed
Konular
2
bende var, çok teşekkür ederim, işlemleri nasıl yapacağız bakalım şimdi, telefonu da yeni aldım çinden kayıt vs yapmam lazım ancak bir merakım 2 imei da aynı anda kayıt yapılmalı mı? şuan için sadece 1.port kullandım

Labrador3473

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
halil
Cihazım
Mi8 explorer ed
Konular
2
arkadaşlar kimse doğru düzgün bir cevap vermiyor burada, paylaşım mı olacak yoksa ketum durup cevapsız mı kalınacak? öyle ise burada zaman kaybetmenin anlamı pek yok gibi geliyor

Turgaykurumsal28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Mi 8 editio
Konular
20
arkadaşlar kimse doğru düzgün bir cevap vermiyor burada, paylaşım mı olacak yoksa ketum durup cevapsız mı kalınacak? öyle ise burada zaman kaybetmenin anlamı pek yok gibi geliyor
Eğer sabretmiceksen zaten durmanın bir anlamı yok burada kimse yardım etmek zorunda değil isterlerse yardımcı olurlar bu uslubla davranırsan asla cevap bulamassın zaten

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
bende var, çok teşekkür ederim, işlemleri nasıl yapacağız bakalım şimdi, telefonu da yeni aldım çinden kayıt vs yapmam lazım ancak bir merakım 2 imei da aynı anda kayıt yapılmalı mı? şuan için sadece 1.port kullandım

EU Rom konusu altında sorunuzu sormuşsunuz... Bilen arkadaşlar konu bütünlüğünün bozulmaması ve konunun dağılmaması için cevap vermemiş olabilirler. Zaten sorduğunuz soru forum içerisinde defalarca cevaplandı "ara" butonunu kullanarak bu cevaplara da ulaşabilirdiniz. Bulamazsanız da ilgisiz bir başlık altında değil ilgili başlıkta ya da yeni konu açarak sorabilirsiniz aksi halde cevap alamamanız son derece doğal, sitem etmenizi gerektirecek bir durum yok :)

Eğer pasaport kaydı yapacaksanız evet tüm IMEI'leri aynı anda işletmeniz gerekli. Eğer eksik veya yanlış işlerseniz tekrar düzeltilmesi oldukça meşakkatli olacaktır.

Sion

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ufuk
Cihazım
Xiaomi Mi8 ExEd
Konular
5

Tek pasaporta 3 imei işlenebiliyor, fakat yanlış anlaşılmasın 3 ayrı telefon değil, çift veya 3 sim kart destekleyen tek telefonun kaydı bir pasaport ile yapılabiliyor. Dün yaptım.

Üst Alt