Yardım Xioami Mi5 Prime Ekranım Kırıldı. Yardıma İhtiyacım var.

tolsthor

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
fırat
Cihazım
mi5 prime
Konular
2
Merhaba arkadaşlar.

Bu öğle vakitlerinde 1.5 yıldır kullandığım ve öve öve bitiremediğim Xioami Mi5 Prime telefonumun ekranı hafif bir düşme sonucunda tuz buz oldu. Ön kameranın sağı tamamen kopup göçtü. Çok şaşırdım ve üzüldüm haliyle. Delta servisi aradım, mi5 ekranının 300 tl olduğunu söylediler. Forumda orjinal parça kullanıp daha ucuza hizmet veren arkadaşlar varmı acaba ?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    126,5 KB · Görüntüleme: 31

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Dosltar kasanın arkasında hafif bir çıkıntı varmış, delta servis bu sebeple 500 tl istedi. Malatya'da ki telefoncular ise arka kasasında ki sorunun çok önemli olmayacağını söylüyorlar. Ekran artı takmaya ise 200 tl istiyorlar ama piyasada onlarca ekran var malum. Bende internetten ekran alıp burada taktırmaya karar verdim. Kaliteli ekranlar satan bir firma tavsiye edebilirmisiniz ?

Çok para istemişler :)

Oyla:

tolsthor

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
fırat
Cihazım
mi5 prime
Konular
2
Kırılmaz cam ekran koruyucu kullanmıyormuydunuz hocam

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kırılmaz cam artı arka telefon kabı vardı malesef işe yaramadı. Bundan önce sony kullanıyordum çok daha ciddi darbeler aldı ama hiçbir şey olmadı. Xioami gerçekten dayanıklılık bakımından oldukça kötüymüş :(
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kendisini tanımıyorum Facebook üzerinde gezerken denk geldim kendisi telefon tamircisi zannedersem bir ulaş istersen

Hocam yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim. İrtibata geçeceğim.

Oyla:

Ahmet A.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
RedmiNote4x
Konular
5
kırılmaz cam artı arka telefon kabı vardı malesef işe yaramadı. Bundan önce sony kullanıyordum çok daha ciddi darbeler aldı ama hiçbir şey olmadı. Xioami gerçekten dayanıklılık bakımından oldukça kötüymüş :(
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim. İrtibata geçeceğim.
Rica ederim dediğim gibi kendisini tanımıyorum Facebook da surf yaparken denk geldim resimleri ve onarımlarını inceledim işinin uzmanı gibi duruyor dediğim gibi ulaşın uygun ve garantili onarım yapabiliyorsanız yaptırın.

Oyla:
Üst Alt