Çözüldü Xioami mi note 10 pro güncelleme

Samet cengiz tosun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Samet cengiz
Cihazım
Note 10 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12 20.6.11
Telefon Modeli
Mi note 10 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Xiaomi note 10 pro kullanıcısıyım. 12 20.12.9 güncellemesi geldi olarak gözüküyor. İndir dediğimde sisteme ulaşılamıyor yazısı alıyorum. Bunun için ne yapmalıyım. İlk kez android kullanıyorum. Telefon yurt dışı cihazı

Çözüm
İlk olarak yurt dışı cihazı IMEI repair olduysa bootloader kilidi açılmıştır , onun kontrolünü en basit şekilde telefonu kapatıp açtığınızda açılırken ekran üzerinde açık kilit işaretinden anlayabilirsiniz.
İkinci olarak kullandığınız rom xiaomi eu ise , size uygun güncel rom dosyasını indirdikten sonra twrp ekranına geçin ,yüklüdür muhtemelen(kapatıp , sesaçma+güç kısmından twrp ekranına geçebilirsiniz) install kısmından flashlamanız gerekiyor , wipe ile temiz kurulum da yapmanız mümkün (güncelleme sırasında gerek duymayanlar oluyor) .
Çok fazla hakim değilseniz bilen kişilerden yardım isteyin(ufaktan bilsem de bende tek başıma yapmayanlardanım..) lütfen yanlış birşey yapmamak için, forumdaki rom yükleme güncelleme konularına da göz...

Goi09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco f3
Konular
45
xiaomi.eu sitesinden miui 12 rom indirmeli yazısına tıkla oradan 2 linkten telefona uyumlu olan romu indirin telefona indikten sonra sistem güncellemeye gelin paket seçin deyin sonra indirmiş olduğun dosyası seç twrp modunda başlar kendisi halleder. Bende şifre vardı telefonun twrp modunda sıkıntı yaşamıştım varsa şifre kaldırıp deneyin.

Oyla:

Samet cengiz tosun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Samet cengiz
Cihazım
Note 10 pro
Konular
1
xiaomi.eu sitesinden miui 12 rom indirmeli yazısına tıkla oradan 2 linkten telefona uyumlu olan romu indirin telefona indikten sonra sistem güncellemeye gelin paket seçin deyin sonra indirmiş olduğun dosyası seç twrp modunda başlar kendisi halleder. Bende şifre vardı telefonun twrp modunda sıkıntı yaşamıştım varsa şifre kaldırıp deneyin.
Teşekkür ediyorum vermiş olduğunuz cevap için. Sistem güncellemeye geldiğimde zaten şu anda yeni bir güncelleme bulunduğunu gösteriyor fakat indir dediğimde tüm sunucular şu anda çevrimdışı daha sonra tekrar deneyin diyor. Sizin dediğiniz gibi şimdi indirip deniycem tekrar.

Oyla:

ArchAmedli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ArchAmedli
Cihazım
Mi Note 10
Konular
4
İlk olarak yurt dışı cihazı IMEI repair olduysa bootloader kilidi açılmıştır , onun kontrolünü en basit şekilde telefonu kapatıp açtığınızda açılırken ekran üzerinde açık kilit işaretinden anlayabilirsiniz.
İkinci olarak kullandığınız rom xiaomi eu ise , size uygun güncel rom dosyasını indirdikten sonra twrp ekranına geçin ,yüklüdür muhtemelen(kapatıp , sesaçma+güç kısmından twrp ekranına geçebilirsiniz) install kısmından flashlamanız gerekiyor , wipe ile temiz kurulum da yapmanız mümkün (güncelleme sırasında gerek duymayanlar oluyor) .
Çok fazla hakim değilseniz bilen kişilerden yardım isteyin(ufaktan bilsem de bende tek başıma yapmayanlardanım..) lütfen yanlış birşey yapmamak için, forumdaki rom yükleme güncelleme konularına da göz atmanızı öneririm .
Kolay gelsin

Oyla: Çözüm
Üst Alt