Çözüldü Xioami mi not 10 lite custom rom

fuathan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fuathan
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Turizm Ticaret
Konular
0
Arkadaşlar eu rom kurdum hiçbir sıkıntı yok hatta daha fazla ozellik ve özellikle parmak okuyucu bı tık daha hızlı ve kararlı. Orjinalinde biraz kafasına göre çalışıyordu. Herkese tavsiye ederim eu rom kurun keyfini sürün. Garanti soran arkadaşlar telefonun orjinal yazılımını mi flash ile yeniden yüklerseniz garanti tekrar devreye girer korkacak birşey yok. Note 7 garantiliydi rootsuz kullanmadım. Garantiye göndermeden önce de orjinal yazılımı atıp yolladım batarya değiştirdim hiçbir sıkıntı olmadı olmaz da zaten.
teşekkürler yorum için, geçtiğimiz hafta cuma sabahı 9.30 gibi bl kilidi açmaya çalıştım bildiğimiz üzere 168 saat verdi acaba diyorum bu cuma saat kaçta açmaya çalışmalıyım tekrar kilidi yoksa garanti olsun cumartesi mi denemeliyim sizce hocam

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
Arkadaşlar eu rom kurdum hiçbir sıkıntı yok hatta daha fazla ozellik ve özellikle parmak okuyucu bı tık daha hızlı ve kararlı. Orjinalinde biraz kafasına göre çalışıyordu. Herkese tavsiye ederim eu rom kurun keyfini sürün. Garanti soran arkadaşlar telefonun orjinal yazılımını mi flash ile yeniden yüklerseniz garanti tekrar devreye girer korkacak birşey yok. Note 7 garantiliydi rootsuz kullanmadım. Garantiye göndermeden önce de orjinal yazılımı atıp yolladım batarya değiştirdim hiçbir sıkıntı olmadı olmaz da zaten.

Bende şuan global kararlidayim, Eu rom kurmak istiyorum, bl kilidi açık, twrp ilemi kuracam nasıl yaptın sen?

emay239

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Bende şuan global kararlidayim, Eu rom kurmak istiyorum, bl kilidi açık, twrp ilemi kuracam nasıl yaptın sen?
Evet kral twrp ile kuracaksın beta olan twrp mevcut sıkıntısız kurabilirsin. Şuan çalışıyorum eve geçince sana linkleri paylaşırım nasıl yapacagin hakkında bilgilendiririm hiç korkmadan yapabilirsin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

teşekkürler yorum için, geçtiğimiz hafta cuma sabahı 9.30 gibi bl kilidi açmaya çalıştım bildiğimiz üzere 168 saat verdi acaba diyorum bu cuma saat kaçta açmaya çalışmalıyım tekrar kilidi yoksa garanti olsun cumartesi mi denemeliyim sizce hocam
Mi unlocka tekrar aynı adımları izlersen kalan saati göreceksin ona göre hareket et kral. Ben öyle yaptım ona göre açtım :)

fuathan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fuathan
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Turizm Ticaret
Konular
0
Evet kral twrp ile kuracaksın beta olan twrp mevcut sıkıntısız kurabilirsin. Şuan çalışıyorum eve geçince sana linkleri paylaşırım nasıl yapacagin hakkında bilgilendiririm hiç korkmadan yapabilirsin

Mi unlocka tekrar aynı adımları izlersen kalan saati göreceksin ona göre hareket et kral. Ben öyle yaptım ona göre açtım :)
Eyvallah kral

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16

Peki yurtdışı cihazı benimki, imei attırmıştım, o silinirmi?

emay239

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Peki yurtdışı cihazı benimki, imei attırmıştım, o silinirmi?
Silinmez wipe işlemlerini twrp menüden yaptığın sürece silinmez hatta forum da anlatılıyor sen her ihtimale karşı twrp den efs yedeği al IMEI gitse bile efs yedeği geri yükleyip kullanmaya devam edebilirsin. Dediğim gibi IMEI gitmez

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
Silinmez wipe işlemlerini twrp menüden yaptığın sürece silinmez hatta forum da anlatılıyor sen her ihtimale karşı twrp den efs yedeği al IMEI gitse bile efs yedeği geri yükleyip kullanmaya devam edebilirsin. Dediğim gibi IMEI gitmez

Teşekkür ederim kardeşim, yani EU rom yükleyebilirim twrp den.

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
Yükleyebilirsin kral sıkıntı olmaz

Twrp den 4 wipe yapıyım dedim hata veriyor. EU rom kurmadan önce, Twrp den ne gibi işlem yapmam lazım?

burdaki anlatılan yöntem ile denedim. Wipe işlemini.

fuathan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fuathan
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Turizm Ticaret
Konular
0

Kral dediğin gibi yaptım kalan süreyi gördüm cuma günü sabah süre bitti açtım xiaomi eu custom rom kurdum bence stok romdan baya iyi

Üst Alt