Yardım Xioami Mi Max 2 Ekran

berkan.agfb

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkan
Cihazım
Xioami Mi Max 2
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 11.0.2
Telefon Modeli
Xioami Mi Max 2
Bootloader Kilidi
Açık
Yaklaşık 2 sene önce xioami Mi Max 2 telefon aldım. Telefonumdan çok memnunum fakat 1 hafta önce yaklaşık 40 cm yukarıdan yere düştü ve ekran bozuldu. Telefonuya götürdüm bir ekran taktılar fakat evde modemin yanında dahi wifi çekmiyor. Wifi bağlanmasında sıkıntı oluştu. Bunun çözümünü nasıl gerçekleştirebilirim? Bir de telefonum arada sırada kendi kendine bir yerlere girip çıkıyor kendi kendine dokunmatik işliyor. Bunlardan ziyade Xioami Mi Max 2 telefonumun ORİJİNAL ekranını nasıl temin edebilirim?

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Zenex bu arkadaş size orjinal ekran temin edebilir diye düşünüyorum. WiFi için ise bir önceki tamirci cihaza zarar vermiş olabilir

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Her telefon kasası kendi kendine anten görevi görmektedir. Yan sanayi kasalarda bu anten olmadığından çekim zayıflaması meydana gelir. Eğer sizin cihazınızın kasa değişti ise bubdan kaynaklanabilir. Öte yandan ekranı kıran bu darbe donanımsal olarak da bir zarara yol açmış olabilir

Oyla:

Nilaynilsu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yok
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
Yaklaşık 2 sene önce xioami Mi Max 2 telefon aldım. Telefonumdan çok memnunum fakat 1 hafta önce yaklaşık 40 cm yukarıdan yere düştü ve ekran bozuldu. Telefonuya götürdüm bir ekran taktılar fakat evde modemin yanında dahi wifi çekmiyor. Wifi bağlanmasında sıkıntı oluştu. Bunun çözümünü nasıl gerçekleştirebilirim? Bir de telefonum arada sırada kendi kendine bir yerlere girip çıkıyor kendi kendine dokunmatik işliyor. Bunlardan ziyade Xioami Mi Max 2 telefonumun ORİJİNAL ekranını nasıl temin edebilirim?
Çözüm buldunuz mu aynı şey benimde başımda. Ayrıca yeni ekran değişiminden sonra wifi çekmiyor tamam ama şarj yarım günde bitiyor 2 günde biterdi

Oyla:
Üst Alt