Yardım Xioami mi 5 kapandı açılmıyor(anakart)

bestekarx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alperen
Cihazım
Mi5
Konular
3
Selam , xioami mi5 telefonum yaklaşık %20 şarjdayken kapandı ve bir daha açılmadı pek çok deneme yaptım ve bir kere açıldı 1 saat kadar stabil olarak çalıştı sonra bir daha açılmamak üzere kapandı. Telefonu delta servise yolladım(garantisi vardı) aldığı darbelerden dolayı anakart arızası olduğu söylendi (fakat şöyle bir sorun var telefonu ilk aldığım hafta (1 yıl önce) sağ üst ve sol alt tarafta bir kaç zede oluştu şuan ki sorunla hiç bir alakası olmayan bir kaç darbe ..) ne yapmam gerek ?

dilenji

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
arizali anakart ariyorum, icinden 1 entegre alacagim. Kullanilamaz durumda ise anakartiniza talibim

Ogzhnustnl

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0
Selam , xioami mi5 telefonum yaklaşık %20 şarjdayken kapandı ve bir daha açılmadı pek çok deneme yaptım ve bir kere açıldı 1 saat kadar stabil olarak çalıştı sonra bir daha açılmamak üzere kapandı. Telefonu delta servise yolladım(garantisi vardı) aldığı darbelerden dolayı anakart arızası olduğu söylendi (fakat şöyle bir sorun var telefonu ilk aldığım hafta (1 yıl önce) sağ üst ve sol alt tarafta bir kaç zede oluştu şuan ki sorunla hiç bir alakası olmayan bir kaç darbe ..) ne yapmam gerek ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yazılımsal bir sıkıntı gibime Geldi Fastboot a alabiliyomusun

Üst Alt