Soru Xioami HyperOs Hakkında

F4IRFL4Y

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Redmi 12
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 14 14.0.5.0 TMXTRXM
Telefon Modeli
Redmi 12
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Beyler Bu HyperOs Muhabbeti Ne Tam Olarak Normal Bir Güncelleme Gibi Ama Bir Arkadaşım Var Xioami Community'den Yüklemiş Bazıları Bootloader Açıyor Ben Bakıyom Sitelerde Bazıları Beta Felan Kurmuyom Bu HyperOs Normal Güncelleme Gibi Mi Gelecek Telefona Yani Birşey Yapmama Gerek Yok Mu Şimdilik Açıklığa Kavuşturur Musunuz ?

furkan0412

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
0
hocam hyperos denilen şey miui 15in adı değişmiş hali reklam stratejisi denilebilir tabi ki çeşitli görsel ve perfomans iyileştirmeleri var ama çok büyük değişim beklemek yanlış olur bazı cihazlarda çok iyi çalışıyor bazılarında sorunlu zaten daha yeni çıktı güncellemeler ile düzelir sizin cihazın kilidi kapalı ise normal şekilde alırsınız eğer ki içinde resmi rom varsa

Oyla:

F4IRFL4Y

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Redmi 12
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam hyperos denilen şey miui 15in adı değişmiş hali reklam stratejisi denilebilir tabi ki çeşitli görsel ve perfomans iyileştirmeleri var ama çok büyük değişim beklemek yanlış olur bazı cihazlarda çok iyi çalışıyor bazılarında sorunlu zaten daha yeni çıktı güncellemeler ile düzelir sizin cihazın kilidi kapalı ise normal şekilde alırsınız eğer ki içinde resmi rom varsa
Anladım Tahminen Ne Zaman Tam Sürüm Çıkar

Oyla:

furkan0412

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
0