Yardım Xioami 13 Ultra Android Auto hata 22 sorunu

tahakalayci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
mi note 10
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Chinese ROM
Telefon Modeli
Xiaomi 13 Ultra
Bootloader Kilidi
Kapalı
Herkese selamlar.

Xioami 13 Ultra cihazım ile Android Auto'yu kullanamıyorum. 22 kodlu hatayı veriyor. Araştırdığımda bunun nedenini Android Auto'nun Çin versiyon cihazlarda birleşik olarak gelmediği için sistemin buna izin vermediğini öğrendim. Uygulamayı Google Play'den kursanız bile çalışmıyor. Kilidi açılmış telefonlar için bir çözüm sunulmuş ama kilidi açmak istemiyorum çünkü bu sefer de temasız ödeme özelliği çalışmıyor. Bu konuda yardımcı olabilecek bir dost varsa çok makbule geçer. Teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Görsel 2023-10-15 saat 21.47.08_d6ccc8fe.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-10-15 saat 21.47.08_d6ccc8fe.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 24

mbak63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
k60 pro
Konular
19
Herkese selamlar.

Xioami 13 Ultra cihazım ile Android Auto'yu kullanamıyorum. 22 kodlu hatayı veriyor. Araştırdığımda bunun nedenini Android Auto'nun Çin versiyon cihazlarda birleşik olarak gelmediği için sistemin buna izin vermediğini öğrendim. Uygulamayı Google Play'den kursanız bile çalışmıyor. Kilidi açılmış telefonlar için bir çözüm sunulmuş ama kilidi açmak istemiyorum çünkü bu sefer de temasız ödeme özelliği çalışmıyor. Bu konuda yardımcı olabilecek bir dost varsa çok makbule geçer. Teşekkür ederim.
global yada taiwan romu kurup botloaderi kapatin hocam oyleyse.cin romlari skintili zaten

Oyla:

Serdarok

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Redmi Note 12
Konular
0
global yada taiwan romu kurup botloaderi kapatin hocam oyleyse.cin romlari skintili zaten
Merhaba,

Redmi Note 12 Pro 5G marka telefon kullanıcıyım. Android Auto kullanmak istediğimde bende aynı hatayı almaktayım.
Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz? Ne yapmam gerekir, ne yüklemem gerekir tam bir bilgiye sahip değilim.
Telefon MIUI 13 yüklü, olmama sebeplerinden biride bu olabilirmi?

Oyla:

Azet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Azat
Cihazım
Miu 8se
Konular
0
Herkese selamlar.

Hocam ayni sorun bende de var çözüm üretebildiniz mi

Oyla:
Üst Alt