Çözüldü ====

kutluhannn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kn
Cihazım
Mi6
Konular
5
====

Son düzenleme:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Mailde Global websitemiz üzerinden bulunduğunuz bölgeye satış yapmıyoruz demişler... Delta'nın açıklamasında ise nerede temin ettiği yazılı değil. Zaten orijinal parça kullanıyorsa bile websitesi üzerindeki perakende yüksek fiyattan almıyordur, toplu olarak ithal ediyor ya da önceden ithal edilmiş parçaları kullanıyorlardır.

kutluhannn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kn
Cihazım
Mi6
Konular
5
====

Son düzenleme:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Toplu aldıkları yerin orijinal sattığı ne malum diyorum ben de işte
Şöyle söyleyeyim size gelen bu mailde "şu adresten satın alabilirsiniz" gibi bir ibare olsaydı da bir anlam ifade etmeyecekti. Her hangi bir servis ya da genişletelim her hangi bir kurumsal firma sizin benim gibi ürünü sepete ekleyeyip kart numarasını girerek sipariş vermez. Sizin yazdığınız yer bireysel alışverişler için size cevap vermiş, kurumlar "kurumsal ticaret" yaparlar ve sizin benim yazıştığımız kişileri muhatap almazlar.

Delta servis nereden almış bilemiyorum ancak sizin bu mesajınıza istinaden şu adresten şu fiyata şu kadar ürün aldık gibi bir cevap vermeleri de mümkün değildir tahmin ediyorum çünkü bu bilgileri "ticari sır" olarak saklamaları gereklidir.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Cevap verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bir konuda da bir arkadaş mi4'üme çakma ekran takmışlar diyordu. Fotoğrafını da eklemişti. Gerçekten üzerinde mi yazısı bile yoktu. Sanki bu ucuz mal satan çin sitelerinden alıyorlarmış gibi hissettirdi. İnsan işkilleniyor açıkçası.

Doğrudur hocam, yanlış anlamayın ben kesin orijinal takıyorlar veya çakma kullanıyorlar demiyorum. Sadece gelen mail bireysel gönderilmiş yani bir şeyi kanıtlamaz demek istiyorum :)

Delta Servis

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Şimdi ben neye güvenerek servise yollayayım telefonu
Şimdi ben neye güvenerek servise yollayayım telefonu

Merhabalar,

Şimdi Delta servis Firması ile siz farklısınız.Benim yaptığım anlaşmalar, görüşmeler ve bağlantılarım farklı size satılmayan parçaların teminini ben firmam üzerinden ithalat yoluyla kendim yapabilirim.Bu konunun sorgulanması bile ilginç bence. Forum'da bulunan başlığımızı incelerseniz konuları da görebilirsiniz güven probleminiz olmasını anlayışla karşılayabilirim ama bunu baz alarak ürününüzün onarımını yaptırmamak benim için sorundur.Lütfen ürününüzü servisimize gönderiniz gerekli inceleme ve testlerden sonra tarafınıza detaylı bilgi ilgili arkadaşlar tarafından verilecektir.Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dilerim.

Saygılarımızla.

kutluhannn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kn
Cihazım
Mi6
Konular
5
====

Son düzenleme:

Delta Servis

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Bi yerde haklısınız evet. Siz de orada çalışıyorsunuz da. Bir de benim gözümden bakın olaya. İnanın 1 aydır gönderip göndermemenin kararsızlığıyla kendi kendimi yiyorum. O kadar çok skandal var ki burada okuduğum. Kimi aylardır ses seda yok diyor. Kimi telefonu aynı şekilde yolladılar diyor. Kimi telefonu daha da bozup yolladılar diyor. Kimi çakma parça taktılar diyor. Tamam günde elinize yüzlerce telefon geliyordur 4/4lük bir hizmet beklemek nankörlük olur ama bu kadar çok şikayet gelmesi sizce tesadüf mü? Lütfen kendinizi benim yerime koyun. Gözünüz kapalı yollayabilir misiniz 2 bin liraya aldığınız telefonu?

Servise günde yaklaşık 300 e yakın ürün gelmektedir.Bunların içinde tabi ki olumsuz durumlar çıkacak ama bu demek değil ki bütün cihazlar sorunlu, hep hata yapıyoruz her müşteriyi mağdur ediyoruz anlamına gelmiyor. Benim değiştirdiğim para iadesi yaptığım bir çok üründe mevcut o müşteriler bu durumdan memnun olduğu için gelip de buraya yazı yazmıyorlar veya teşekkür etmiyorlar.Böyle bir beklentimde yok zaten benim işim bu işimi yapmak zorundayım.Biz bir hizmet kurumuyuz bize gelen her ürün sorunlu, arızalı ve onarımı yapılacak ürünlerdir.Sizde kendinizi benim yerime koyun lütfen. Ürünü benim dikkatime yollayabilirsiniz gelsin gerekli incelemeleri yapıp size bilgi verelim. Teşekkürler.

Üst Alt