Diğer Xiaomi'ye bu iki konu yüzünden kızgınım

GokhanOfficial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
Rotsuz miui 10 da kullanılıyor Youtube arka planda cok şükür

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanılıyor ancak başka şeyler yaparken pil tasarrufu için kapatıyor telefon onu. Bir anda duruyor şarkı. Sinir bozucu...

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Kullanılıyor ancak başka şeyler yaparken pil tasarrufu için kapatıyor telefon onu. Bir anda duruyor şarkı. Sinir bozucu...

Hocam durmaması gerekiyor uygulamayı kilitlerseniz durmaz diye tahmin ediyorum şarkı. :?

GokhanOfficial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
Hocam durmaması gerekiyor uygulamayı kilitlerseniz durmaz diye tahmin ediyorum şarkı. :?
Kilitledim, pil tasarrufunu uygulama için kapattım, MIUI genel pil tasarrufunu kapattım. Ne yaparsam yapayım arkada bana işimi yaparken YouTube'dan müzik dinletmiyor MIUI.

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Kilitledim, pil tasarrufunu uygulama için kapattım, MIUI genel pil tasarrufunu kapattım. Ne yaparsam yapayım arkada bana işimi yaparken YouTube'dan müzik dinletmiyor MIUI.

O zaman hocam tek çare indirip, Müzik uygulamasından dinlemek angel~~

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
AOSP custom rom kullanmak da benim kendi çözümüm.

Nedense AOSP tabanlı romları tavsiye etmiyorlar diye biliyorum tek bildiğim şey sorunu olarak ses yankı sorunu. Max 2 için kurmuştum AOSP, hatta 4-5 kez... Sonuç ne mi oldu? Greeshan'a koştum hemen haha--

GokhanOfficial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
Nedense AOSP tabanlı romları tavsiye etmiyorlar diye biliyorum tek bildiğim şey sorunu olarak ses yankı sorunu. Max 2 için kurmuştum AOSP, hatta 4-5 kez... Sonuç ne mi oldu? Greeshan'a koştum hemen haha--
Kullanana kadar tavsiye etmiyordum. Ama sorunsuz bir rom bulmak zor. Çok fazla çeşit ve her çeşidinin farklı sorunları var. Şu an tek sorunum WhatsApp bildirimleri ile. WhatsApp'ın Android Oreo ve Pie için güncelleme çıkarmasını bekliyoruz. Long screenshot dediğimiz şeyi özledim ancak sırf bunun için MIUI'a dönersem burada özleyeceğim onlarca şey var.

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Kullanana kadar tavsiye etmiyordum. Ama sorunsuz bir rom bulmak zor. Çok fazla çeşit ve her çeşidinin farklı sorunları var. Şu an tek sorunum WhatsApp bildirimleri ile. WhatsApp'ın Android Oreo ve Pie için güncelleme çıkarmasını bekliyoruz. Long screenshot dediğimiz şeyi özledim ancak sırf bunun için MIUI'a dönersem burada özleyeceğim onlarca şey var.

Pie'yi çok sevdim. AOSP v.s hangisi çıkartırsa çıkartsın yeter ki stable olsun da.. Kullanmak isterim Pie. :D

yhanozdemi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğit
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
0

Hocam yanılmıyorsam long screenshot uygulamaları var play store'da. MIUI'daki kadar pratik değil ama long screenshot almak için birebir. bir tane var

GokhanOfficial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
Hocam yanılmıyorsam long screenshot uygulamaları var play store'da. MIUI'daki kadar pratik değil ama long screenshot almak için birebir. bir tane var
Düzgün çalışmıyor. Pratik olması çok sorun değil, keşke çalışsa ama işte... OxygenOS'da var bu olay. Belki bir gün onu da denerim ama 3-4 ay boyunca ROM değiştireceğimi pek sanmıyorum.

Üst Alt