Haber Xiaomi'ye Böyle Tanımadınız

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Xiaomi'nin akıllı telefon dünyasındaki hızlı yükselişi sürüyor. Yeni nesil modellerle her geçen gün iddiasını arttıran marka hakkında çok şey yazıldı çok şey söylendi ama kimse bu videoda olanları anlatmadı. Xiaomi'nin kurucusuyla tanışmış ve markayı yıllardır yakın takibe almış biri olarak gelin arka plandaki detayları, kurulum sürecinde olanları, gizli planları ve firmayı farklılaştıran özellikleri masaya yatıralım. İnternette karşınıza çıkan, herkesin bildiği detaylar değil bunlar. Videodaki konu başlımları - Xiaomi'ye kuruluşundan bu yana destek olan dünya teknoloji devi kim ? - Çin'in Steve Jobs'u olarak anılan Xiaomi Kurucusu Lei Jun, Steve Jobs'un vakit yettiremediği hayalini gerçeğe dönüştürebilecek mi ? - Xiaomi hangi alanda Apple ve Samsung gibi olacaktı, ama olmadı ? - Xiaomi'nin akıllı telefonlardan da başarılı olduğu alan hangisi, nasıl yükseldi ? - Ekosistem diyoruz da nedir bu ekosistem ve Xiaomi neden önde ? - Kullanıcılar rol model olan tek CEO, Lei Jun mu, diğer markalar takip ediyor mu ? Ve satır alanlarında çok sayıda bilgi, endüstriyel detay ve merak uyandıran püf noktaları... Dostlar çok emek harcadığım bu video gibi içeriklerin artmasını istiyorsanız, kanalıma abone olabilir, sosyal medyada takibe alabilir, içeriğin geniş kitlelere ulaşmasında yardım sağlayabilirsiniz. İyi ki varsınız, görüşmek üzere.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Enes D.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi8 Lite 4/64
Konular
13
3 sene önce Xiaomi otomobil yapsa f/p yapar yine de diye demiştim umarım aynı fiyat politikasını devam ettirirler :D

Lonesomecowboy

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cs
Cihazım
iphone 12
Konular
2
ülkemizin yetiştirdiği en iyi teknoloji editörlerinden. Tek eleştirilen noktası, çok hızlı konuşması . Onu da kendisine sordular, elimde değil, heyecanlanınca seri konuşmaya başlıyorum demişti.
bilgisi,nezaketi işe bambaşka yerde bence de .
video için teşekkürler

Üst Alt