Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
hayır değil
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hayır deeğil
Bu yöntemi deneyebilir misiniz

roethlisberger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
7
Bu yöntemi deneyebilir misiniz
denedim ama olmuyo. yani işlemi tam olarak uygulayamıyorum çünkü xioamiadb komut istemcisi açılmıyor bir türlü. bl kilitli olduğu için fastboottan da yapamıyorum sanırım. ne olacak bilmiyorum umarım bi çözüm bulabilirim.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
denedim ama olmuyo. yani işlemi tam olarak uygulayamıyorum çünkü xioamiadb komut istemcisi açılmıyor bir türlü. bl kilitli olduğu için fastboottan da yapamıyorum sanırım. ne olacak bilmiyorum umarım bi çözüm bulabilirim.
Son çözüm yetkili hesap ile yazılım atılması. Bunun için Zenex hocam ile iletişime geçebilirsiniz

Maddream900o

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdulkadir d
Cihazım
Redmi note 8
Konular
3
Gerçekten Çok Teşekkür Ederim. Harika Anlatım Olmuş.
Sizinde Dediğiniz Gibi USB 3.0da Hata Verdi Fakat 2.0 da Gayet Başarılı Sonuç aldım.

Ege32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ege
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
1
Paylaşımınız için teşekkür ederiz. Usb 3,0'dan hiç bir sorunla karşılaşmadan mi 6 telefonum için twrp ve magisk kurdum. Hiç bu kadar kolay kurmamıştım şimdiye kadar. Bütün işlemleri otomatik olarak program kendisi yapıyor. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

byduke555

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mesut
Cihazım
mi 6
Konular
19
twrp yükleyemedi produce error hatası verdi twrp yükleyecektim

brahindul

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Polat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
merhabalar. ben bu xiaomi.eu miui 12 romunu kurmak istiyorum. bootloader unlocked vaziyette. baktım şuradan buldum:

şimdii, konu içindeki bu linkten alttaki note 8 yazanı indirdim. bunu xiaomitoolv2 programıyla kurmak istiyorum. program twrp'den yapılması gereken wipe'ları bilmemneleri yapıyor mu kurmadan önce? yoksa dümmdüz kuruyor mu? eğer öyleyse manuel kuralım.

acvarlik

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
alican
Cihazım
mi8
Konular
0
bütün adımları teker teker yaptım rom'u yazılım kendisi indirdi ve yüklerken yazılım hata verdi ama telefonun ekranında twrp işlemler yapıyordu. telefon şu anda açılmıyor. telefon ekranında powered by android yazıyor ve 3 tane nokta dönüyor sıkıştı kaldı. debugging izinli olduğu halde yazılım açılmıyor.

telefonum fastboot veya recover moduna girmiyor bu arada. kapatamıyorum da sürekli olarak geri açılıyor. powered by android yazısının altında loading ekranında takılmış durumda. flash da atamıyorum çünkü yazılım telefonu görmüyor debug etmen gerekli diyor ama açılmadığı için bir şey yapamıyorum.

Son düzenleme:

yusufcntp

Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
0
bütün adımları teker teker yaptım rom'u yazılım kendisi indirdi ve yüklerken yazılım hata verdi ama telefonun ekranında twrp işlemler yapıyordu. telefon şu anda açılmıyor. telefon ekranında powered by android yazıyor ve 3 tane nokta dönüyor sıkıştı kaldı. debugging izinli olduğu halde yazılım açılmıyor.

telefonum fastboot veya recover moduna girmiyor bu arada. kapatamıyorum da sürekli olarak geri açılıyor. powered by android yazısının altında loading ekranında takılmış durumda. flash da atamıyorum çünkü yazılım telefonu görmüyor debug etmen gerekli diyor ama açılmadığı için bir şey yapamıyorum.
Kilit ve ses kısma tuşlarına basılı tutarsanız fastboot moduna girebilirsiniz ama önce ses açma tuşuyla kilit tuşlarına basılı tutun eğer twrp açılılırsa işinizi telefondan devam ettirin, yazılım fastboot desteklemiyordu son gördüğümde.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt