Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
İlk defa kilit açacağım Mi unlock aracı ile mi açmalıyım yoksa bu programla mı açmalıyım? Mi unlock aracında bekleme süresi veriyormuş bu programda da ilk açmada süre veriyor mu?
mi unlock ile açın. şansınıza ne gelirse. bana süre vermeden açtı sizinkini de öyle açabilir. xiaomitoolv2 de mi unlocka yönlendiriyor sanırım, yanlışım olabilir. mi unlock kullanın twrpyi buradan kurarsınız ya da fastboottan da kurabilirsiniz.

Yarici32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Süleyman
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
3
Mi 8 lite bootloader kilidini bu programla kapatıp orijinal Roma dönebilir miyim?

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Hocam brick olurmu cihaz nasıl yaparım bu işlemi servise göndermek şuan kilit açık MIUI 12 yüklü miroom
gerekli driverleri kurun, güncelleyin. cihazınıza uygun fastboot rom dosyasını indirin. mi flash ile clean and lock işaretleyin yalnız dikkat! cihazınızı aldığınızda global ise global kurun, çin ise çin romu kurun yoksa brick olacaktır. bl kilidini kapatınca kayıtlı imei değilse yani imei atılmışsa imei gidecektir. forumda mi flash ile bi' çok rehber, konu var onları inceleyip yönergelere uyarak sıkıntı yaşamazsınız.

Yarici32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Süleyman
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
3
gerekli driverleri kurun, güncelleyin. cihazınıza uygun fastboot rom dosyasını indirin. mi flash ile clean and lock işaretleyin yalnız dikkat! cihazınızı aldığınızda global ise global kurun, çin ise çin romu kurun yoksa brick olacaktır. bl kilidini kapatınca kayıtlı imei değilse yani imei atılmışsa imei gidecektir. forumda mi flash ile bi' çok rehber, konu var onları inceleyip yönergelere uyarak sıkıntı yaşamazsınız.
Hocam cihaz delta garantili global bir cihaz zaten biraz araştırıp dediğiniz yörüngeleri uyguluycam bı sıkıntı çıkmaz inşallah

roethlisberger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
7
hocam selamlar. öncelikle güzel anlatımın için teşekkür ederim ancak bir sorunum var inşallah yardımcı olabilirsiniz.

elimdeki global redmi note 9s cihazıma hindistan stok rom yüklemek istedim bu uygulamayla. ancak yükleme sırasında yaklaşık 20 dakika boyunca %4.99'da takılı kaldı ve devamı gelmedi derken bi anda hızla ilerleyip %90.49'a kadar geldi. ancak şimdi de bu oranda takıldı ve ilerilemiyor. oranın altında cihzaınızı yeniden başlatırsanız açılmayacaktır diyo fakat cihaz tamamlandıktan sonra system destroyed dedi ve çöktü. acil yardıma ihtiyacım var napmam gerek. fastboot moduna giriyorum ama telefonu açamıyorum.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
hocam selamlar. öncelikle güzel anlatımın için teşekkür ederim ancak bir sorunum var inşallah yardımcı olabilirsiniz.

elimdeki global redmi note 9s cihazıma hindistan stok rom yüklemek istedim bu uygulamayla. ancak yükleme sırasında yaklaşık 20 dakika boyunca %4.99'da takılı kaldı ve devamı gelmedi derken bi anda hızla ilerleyip %90.49'a kadar geldi. ancak şimdi de bu oranda takıldı ve ilerilemiyor. oranın altında cihzaınızı yeniden başlatırsanız açılmayacaktır diyo fakat cihaz tamamlandıktan sonra system destroyed dedi ve çöktü. acil yardıma ihtiyacım var napmam gerek. fastboot moduna giriyorum ama telefonu açamıyorum.
Bootloader kilidiniz açık mı?

Üst Alt