Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

zerko

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
lenova p2
Konular
0
dostlar ne yaptımsa not 8 pro bootloader kilitini açamadım her söyleyen kişinin dediklerini yaptım ama olmadı olmuyor .denemediğim bir şey kalmadı.ayrıca bana saat zamanla ilgili bir uyarı gelmiyor ne yapmam lazım

bedelsiz25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
1
ustam yanlış anlamadı isem beta romdan eea roma dönüle biliyor bu programla bende eea global 11.05 rom vardı cihazım mi9t yeni çıkan muı12 romu yükledim kasdığından dolayı cihazı tekrar eea roma dönmek istedim miflash pro ile denedim olmadı mecburen twrp den eea romu yükledim bu defada bölge çinde kaldı tr yapamadım bölgeyi bu programla sorunum hallolur mu bölge için twrp den bölge programı mı flaslamalıyım cevap için şimdiden teşekkürler
Google MIUI region fix zip.yaz twrp den flaşla sorunun kesin çözülecektir

ribac23

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cabir
Cihazım
s6 edge
Konular
50
hocam şu hatayı alıyorum

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 37

byduke555

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mesut
Cihazım
mi 6
Konular
19
xiaomi eu 20.6.17 note 8 için xiaomi tool v2 ye eklendimi acaba

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
peki twrpyi xiaomi tool v2 ile kursam sıknıtı çıkarır mı önce twrp
ben xiaomitoolv2 ile kurdum. kurduktan sonra cihaz bootlopa düştü yani telefonu açmaya çalışınca açılmadı ve bilgisayar telefonu görmedi . 4 wipe dediğimiz dalvik,system,cache, datayı silil üstüne format data yaptıktan sonra twrpyi yeniden başlatınca bilgisayar.telefonu gördü ve ben de istediğim romu sorunsuzca kurdum. çoğu kişinin başına geliyor bu olay, twrp kurduktan sonra 4 wipe yapın, peşine format Data yapın ve twrpyi yeniden başlatın, bu işlemlerden sonra bilgisayardan telefonun hafızasına indirmiş olduğunuz rom dosyasını atın. sonra direk install kısmından romu kurun. Global rom kuracaksanız magisk flaşlamayı unutmayın çünkü global romlarda magisk flaşlanmazsa twrp uçuyor bu yüzden custom rom kurmanızı öneriyorum.

ahmetrasittopal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Konular
9
İlk defa kilit açacağım Mi unlock aracı ile mi açmalıyım yoksa bu programla mı açmalıyım? Mi unlock aracında bekleme süresi veriyormuş bu programda da ilk açmada süre veriyor mu?

Üst Alt