Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

srknmsa

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serkan masa
Cihazım
GM 5
Konular
2
Mi 9T cihazımda bl süresi verdi ve doldu denediğimde yine süre verdi ve yeni sim kart ve yeni hesap ile denediğimde de 648 saat süre veriyor. Bu program süre vermeden açar mı acaba kullanan varmıdır?

redmi8a

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
redmi8a
Cihazım
redmi 8 A
Konular
2
Lütfen yardımcı olacak biri var mı ? Redmi 8A telefon aldım ama bi önceki sürüme dönmek istiyorum bazı özelliklerden ve kullanışlılıktan ötürü..

Yapmam gerekenler nedir acaba basit olarak ?

İlk olarak her ne yapacaksam BL kilidi açık mı olacak ? Geliştirici seçeneklerinde yazan oem kilit açma bu bl açma olmuyor mu ?

Oradan açmak yeterli değil mi ?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Lütfen yardımcı olacak biri var mı ? Redmi 8A telefon aldım ama bi önceki sürüme dönmek istiyorum bazı özelliklerden ve kullanışlılıktan ötürü..

Yapmam gerekenler nedir acaba basit olarak ?

İlk olarak her ne yapacaksam BL kilidi açık mı olacak ? Geliştirici seçeneklerinde yazan oem kilit açma bu bl açma olmuyor mu ?

Oradan açmak yeterli değil mi ?

redmi8a

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
redmi8a
Cihazım
redmi 8 A
Konular
2

Beni ilgilendiren başlık bu demek ki ilk önce bu unlock işini yapmam gerekiyor ve belirtilen süreyi beklemek gerekiyor bakalım deneyecez teşekkürler.

Telefonumu güncelledim ama güncellemeden memnun değilim eski haline nasıl alabilirim?
Güncelleme sonrasında cihazınızı bir önceki sürümle başlatma seçeneği MIUI 6 sonrası romlarda bulunmuyor. Bu nedenle güncellemeyi geri alamazsınız. Çözüm olarak bir önceki sürümü yeniden yükleyebilir ya da kararlı rom kullanıyorsanız beta roma geçiş yapabilirsiniz. Bir önceki sürümü yeniden yüklemek için bootloader kilidiniz açık olmalı. Eğer kilidiniz açık ise fastboot ile bir öncesi sürümü yükleyebilirsiniz. Diğer seçenek olan beta roma geçiş yapmak için ise beta rom dosyasını telefonunuza indirdikten sonra burada yer alan rehberi kullanabilirsiniz.

Xiaomi yeni cihazlarının pek çoğunda "anti rollback" adı verilen bir güvenlik tedbiri uyguluyor. Eğer cihazınızda "anti rollback" varsa önceki sürümlere dönemezsiniz, dönmeye çalışmanız halinde cihazınız kullanılmaz hale gelecektir.

srknmsa

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serkan masa
Cihazım
GM 5
Konular
2
hocam iyi akşamlar usb ayıklama açık olduğu halde program cihazı görmüyor sana zahmet yardımcı olurmusun

Karadogan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Resmi note 8
Konular
7
Merhaba hocam redmi note 8 cihazımda güncelleme yaptıktan sonra twrp kayboldu kendi datawipe ekranı geliyor ama ben güncellemeyi 1.9 Gblik zip dosyasiyla twrpden yapmıştım hard format atarsam.veya ileride gelen yeni güncellemeleri yaparsam sıkıntı olur mu yani telefona hiç twrp atmamış gibi mi olur yoksa illa twrpyi kurmam gerekir mi sorun yaşar mıyım twrpyi tekrar kurmadigim takdirde. Ayrıca 11.0.6 güncellemesi geldiğimde 1.9 GB zip olarak indirip beni twrpye yonlendirmisti ben dalvik falan hiç silmeden kurdum o da sıkıntı olur mu

Fatihs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Redmi 6 PRO
Konular
4
Mi9 t cihazımı eu romdan global e geçmek için bu yöntemi kullandım
ancak imei ler gitti.
Sim i algılamıyor imei bilgileri alınamıyor diyor.
Efs yedeği almıştım yeterli olur mu?

Üst Alt