Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

Ferid.ibrahim0v

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferid
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
4
Hocam bende de ayni 360 saat hatasini verdi. Ancak hesabimi önceden unlock yapmiştim. Yeni rom yazdıktan sonra denedim şimdi 360saat hatası verdi. Normalmi bu acaba?

archeuscaine

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
mi 6
Konular
22
hocam yerimi bilmiyorum ama yaklaşık 1 yıla yakın süredir redmi note 5 kullanıyorum cihazdan genel olarak memnunum pili olsun ekranı olsun bence gayet güzel tek problemi kamerası kötü fotoğraflar çekiyor. Forumda gördüğüm üzere gcam yükleyerek çok güzel resimler çekenler var hele gece veya ışık az olan ortamda telefon çamur gibi resim çekiyor ve bunu gcam iyileştiriyor deniyor. Bende bunu denemek istiyorum ancak telefonu ilk aldığım günden beri malesef unlock edemiyorum daha önce mi6 kullanıyordum ve onu unlock tool yardımıyla unlock etmiştim ama ne yaptıysam bu telefon olmuyor. Normal kendi programında %99 da takılı kalıyor. Telefonun içinden oem kilidi ve usb debug açık blootloader status check kısmından cihazda ekliyorum telefonu görüyor. Defalarca usb driver kurdum kaldırdım yok olmuyor. Sırf şu sebepten başka telefon almayı düşünüyorum sizin bu program belki derdime çare olur diye düşündüm sevindim ama melesef işe yaramadı yokmu benim gibi note 5 pro kullanıp aynı derdi yaşayan aşağıya hata resmini bırakıyorum belki bi bilen çıkar

:@
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

KETME

Kişi Sevdiği ile Beraberdir.
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ketme
Cihazım
REDMİ 11 PRO+5G
Konular
0
eski versiyon çalişmadı hata veriyordu ama bu gerçektem müthiş bir program yapanların ellerine saglık.

alper38k

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mi 8 Dipper
Konular
7
hocam yerimi bilmiyorum ama yaklaşık 1 yıla yakın süredir redmi note 5 kullanıyorum cihazdan genel olarak memnunum pili olsun ekranı olsun bence gayet güzel tek problemi kamerası kötü fotoğraflar çekiyor. Forumda gördüğüm üzere gcam yükleyerek çok güzel resimler çekenler var hele gece veya ışık az olan ortamda telefon çamur gibi resim çekiyor ve bunu gcam iyileştiriyor deniyor. Bende bunu denemek istiyorum ancak telefonu ilk aldığım günden beri malesef unlock edemiyorum daha önce mi6 kullanıyordum ve onu unlock tool yardımıyla unlock etmiştim ama ne yaptıysam bu telefon olmuyor. Normal kendi programında %99 da takılı kalıyor. Telefonun içinden oem kilidi ve usb debug açık blootloader status check kısmından cihazda ekliyorum telefonu görüyor. Defalarca usb driver kurdum kaldırdım yok olmuyor. Sırf şu sebepten başka telefon almayı düşünüyorum sizin bu program belki derdime çare olur diye düşündüm sevindim ama melesef işe yaramadı yokmu benim gibi note 5 pro kullanıp aynı derdi yaşayan aşağıya hata resmini bırakıyorum belki bi bilen çıkar

:@
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Note 5 proya yukleme yaptım sorun yaşamadım.

Ömer Ünsal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
demoX
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
1
Mi 9 cihazıma Çin romundan global stabil olan Roma geçirdim fakat şarj süresinde fark edilir derecede azalma oldu. Bunun sebebi nedir, boyle bir durumla karşılaşan oldu mu?

Ahmet19.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet can
Cihazım
note 7 pro
Konular
5
Arkadaşlar programı denemekten çekinmeyin. Başarılı olmasa dahi cihazınızda herhangi bir değişiklik yapmıyor ilk olarak cihazı kontrol ediyor ve şartlar uygunsa size hangi romları kurabileceğiniz hakkında seçenekler sunuyor.

Bootloader kilidiniz açıksa kesinlikle işinizi görecektir. Eu rom yükleme TWRP yükleme ayrıca magisk yükleme seçenekleri mevcut.

Aygıt yöneticisinde cihazınız görünüyor mu? USB hata ayıklama açıkken.
hocam iyi geceler note 7 pro için eu rom yükleyebiliyormuyuz program ile

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular