Haber Xiaomi'nin Yeni F/P Cihazının Özellikleri Sızdı

Günlerdir sızıntıları devam eden ve çeşitli sızıntı görseller ile desteklenen Xiaomi Redmi Note 5 için şimdi ise teknik özellikler gün yüzüne çıktı. Uzun süredir sessizliğini koruyan Redmi serisi sızın görsellere baktığımızda 18:9 ekranlı yeni bir modeli ile karşıma çıkacak, alıştığımız 5.5″ ekran boyutunu çerçevelerin ne kadar inceldiğine bakacak olursa 6″ olması muhtemel görünüyor. Biliyorsunuz ki …

Ordan Geçenbay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
K20 PRO
Konular
24
Snapdragon çıkarsa çok tutar. Mtk olursa tırt.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Umarım bu şekilde çıkar, fakat fiyatı oldukça yukarı çekmeleri gerekir. Ben farklı bir isimle çıkış yapacağını düşünüyorum, Redmi Note serisi F/P serisidir çünkü. Mi 6 olsun, Mi Note 3 olsun hatta Mi Mix 2 olsun, iddialı ekran / kasa oranlarıyla gelmedi, heleki Mi Mix 2, selefine göre daha da geri gitti tasarımsal açıdan. S8 bile Mi Mix 2'den iyi görünüyor artık, en azından alt ve üstteki kısımlar simetrik şekilde duruyor.

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Gerçekten bu şekilde çıkarsa şahane, gizli çerçeve yoktur umarım. Cihazın önü ayrı güzel, arkası ayrı güzel olmuş.

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Çıkış tarihi ne zaman acaba ? hiçbir yerde bununla ilgili bilgi de yok, gerçi redmi note 4 hangi ay da tanıtıldıysa bu da yakın tarihlerde tanıtılır heralde.

Üst Alt