Çözüldü Xiaomi'nin üvey evladı Mi5s

XİAOMİ'ye tamam mı devam mı?

• DEVAM

Oy: 125 81,2%
  • TAMAM

Oy: 29 18,8%

• Kullanılan toplam oy
    154

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Çok özür dileyerek, sadece merakımdan....Sizde bu Ghost Screen çok mu belli oluyor, acaba bir SS atmanızı rica edebilirmiyim? Teşekkürler

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
görüntü panel üzerinde kaldığı için ss lerde gözükmüyor şöyle açıklayım. whatsapp da arkadaşımla 1-2 dk konuştuktan sonra whatsapp dan çıkıp düz gri bir fon üzerinde baktığım zaman arkadaşım ile ne konuştuğumu rahat rahat okuyabilecek bir şekilde oluyor .
[doublepost=1512481148,1512480944][/doublepost]
Görüntüde bir problem olmuyor hocam ücretli bir uygulama ama hakkını veriyor
Bu uygulayı aktif edin belleğe kitleyin otomatik başlatmaya ekleyin bu uygulama açık olduğu sürece ghost screen oluşmayacak hocam
çok teşekkür ederim hocam alıp deneyeceğim. xiaominin resmi sitesine miui9 gelince de tekrardan bir temiz kurulum yapacağım umarım diğer sorunlar da çözülür :)

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Mİ5s i elimden uygun fiyat a çıkarabilirsem mantıklı bir tercih 5x ya da garanti dahilinde şu ekran işini halledersem 5s e devam edebilirim hocam

Garanti ile uğraşmak çok zaman kaybı ve bi sonuç alacağınızı da sanmıyorum. Tabi sağlam cihazı bozup geri göndermezlerse iyidir.

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Garanti ile uğraşmak çok zaman kaybı ve bi sonuç alacağınızı da sanmıyorum. Tabi sağlam cihazı bozup geri göndermezlerse iyidir.
aynen günlerce cihazı bekleyeceğim sonucunda ücretli değişim talep edecekler onca gün boşuna gidecek çekincesi var ve dediğiniz gibi yeni bir sorun oluşturabilirler onun tehlikesi de var, gözümüz gibi baktığımız cihazda oluşan bir çizik bile yeterince can sıkar.

eviget

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
7
Delta benim ghost screen problemli mi4 cihazımın ekranını 4-5 günde değiştirmişti. Evo'yu bilmem ama bence şansınızı deneyin.

Cb1111-1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşkun
Cihazım
Xiaomi Mi 8lite
Konular
5
Ne yazıkki tüm mi5s lere gelmedi herkeste böyle bi algı oluşmasın bende Hepsiburada dan almıştım ve hergün kontrol etmeme rağmen halen güncelleme gelmedi be konuyu açan arkadaş kadar dert etmiyorum bu konuyu ancak gerçekten geç kaldığı kanısındayım bu güncellemenin...

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Delta benim ghost screen problemli mi4 cihazımın ekranını 4-5 günde değiştirmişti. Evo'yu bilmem ama bence şansınızı deneyin.
Şuan ghost screen uygulamasını yükledim bayağı tatmin edici bir sonuç var hiçbir sorun yok gibi görünüyor ama sorunu donanım olarak çözüme kovuşturmak çok daha iyi olacaktır.
[doublepost=1512498809,1512498596][/doublepost]
Ne yazıkki tüm mi5s lere gelmedi herkeste böyle bi algı oluşmasın bende Hepsiburada dan almıştım ve hergün kontrol etmeme rağmen halen güncelleme gelmedi be konuyu açan arkadaş kadar dert etmiyorum bu konuyu ancak gerçekten geç kaldığı kanısındayım bu güncellemenin...
Aslında ben de güncelleme dert eden birisi değilim ancak bütün üst seviye modellere verilmiş hatta, alt ve orta seviye modellerin bazılarına da gelmiş olan bu güncellemenin hala mi5s e gelmemesi ilerleyen süreçte de böyle devam edileceğini gösteriyor gibi. Önemsiz hissettiriyor yani bu cihazın Mi5 den neyi eksik anlamadım.

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
Mi5s e miui9 geldi ve sanırım sizin mi5s son uretilenlerden Şahsen mi5s kullanıyorumnve çok memnunum tabiri caizse Canavar gibi telefon Üvey evlat felan değil :))

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Mi5s e miui9 geldi ve sanırım sizin mi5s son uretilenlerden Şahsen mi5s kullanıyorumnve çok memnunum tabiri caizse Canavar gibi telefon Üvey evlat felan değil :))
Performans konusunda sıkıntı olan bir cihaz değil zaten de şuan resmi xiaomi sitesine girip bakarsanız konuyu açarken "miui 9 alan cihazlar" kısmında belirttiğim cihazlar dışındaki cihazlara miui 9 gelmemiş durumda. Yani resmi sitede mi 5s için miui 9 yok benim belirttiğim asıl konu o.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Tylneksi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
2
Cihazım
Xiaomi Mİ5S
Konular
1
Miui 9 gelmeyenlerden biride benim anlayamıyorum sebebi nedir madem çoğu telefona gitti bize niye gelmiyor :D

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
Performans konusunda sıkıntı olan bir cihaz değil zaten de şuan resmi xiaomi sitesine girip bakarsanız konuyu açarken "miui 9 alan cihazlar" kısmında belirttiğim cihazlar dışındaki cihazlara miui 9 gelmemiş durumda. Yani resmi sitede mi 5s için miui 9 yok benim belirttiğim asıl konu o.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Miui 9 geldi kardeş beta şuan kullaniyorum

Üst Alt