Çözüldü Xiaomi'nin üvey evladı Mi5s

XİAOMİ'ye tamam mı devam mı?

• DEVAM

Oy: 125 81,2%
  • TAMAM

Oy: 29 18,8%

• Kullanılan toplam oy
    154

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Global beta ya geçin beklemeye gerek yok arkadaşlar. Emin olun günlük kullanımda hiç alakası olmayan bir kaç bug oluyor. Onu da bir haftada kapatıyorlar. Ayrıca her hafta en son yenilikleri alıyorsunuz.

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
Ben beklemekten sıkılıp 3-4 gün önce betaya geçtim rahatım bi sıkıntısını görmedim şarjda iyi 6-7 saat ekran süresi alıyorum miui 8 de kalmaktansa beta ya geçmenizi tavsiye ederim

Kardeşim nasıl oluyorda 6-7 saat ekran süresi alıyorsun anlamadım, herhalde telefonda calculator dan başka bişey çalıştırmorsun. bende betadaydım Global 8.1.4, 4 saati zor görüyordum. tabi oyunda oynuyordum ama oyun bile oynamasam en fazla göreceğin saat 4.30 dur.

texstemer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yasin
Cihazım
Mi 5s
Konular
23
Kardeşim nasıl oluyorda 6-7 saat ekran süresi alıyorsun anlamadım, herhalde telefonda calculator dan başka bişey çalıştırmorsun. bende betadaydım Global 8.1.4, 4 saati zor görüyordum. tabi oyunda oynuyordum ama oyun bile oynamasam en fazla göreceğin saat 4.30 dur.
Hocam sizin cihazınız da bir problem ola bilir pil tüketim ss lerini atabilirmisiniz 4 saati ben dün %50 şarj ile aldım

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Büyük ihtimalle mobil veri kapalı ekran parlaklığı en kısıkta ve sosyal medya uygulaması kullanıyorsunuz başka türlü 7 saat mi5ste hemde. miui9 da hayal geliyor. isterseniz söyle yapalım pil kullanımını ekran görüntüsü olarak atın bizde bakıp faydanalim

texstemer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yasin
Cihazım
Mi 5s
Konular
23
Büyük ihtimalle mobil veri kapalı ekran parlaklığı en kısıkta ve sosyal medya uygulaması kullanıyorsunuz başka türlü 7 saat mi5ste hemde. miui9 da hayal geliyor. isterseniz söyle yapalım pil kullanımını ekran görüntüsü olarak atın bizde bakıp faydanalim

Birdahaki şarjımda atayım şuan düzensiz yola çıkacağım için Şarja taktım

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Birdahaki şarjımda atayım şuan düzensiz yola çıkacağım için Şarja taktım

tamam bekliyoruz inşallah.miui9da ne. yaparsam yapayım doze mod grenify arka plan kısıtlamalar ile mobil veri açıksa 4 saat ancak veriyor wifi olursa 5 saat ve biraz üzeri dahası yok

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Mi 5s in ortalaması 5 saat bende. 7 saat nasıl oluyor, çift batarya mı var ki acaba.

Xoansis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
7
Hocam miui 9 çoğu kişi geldi OTA üzerinden.Gelmeyenler ise dosyayı indirip güncelleyici aracılığıyla yükledi ghost screen konusunda haklısın ama play den uygulamayı indirip kurunca sorun kalmıyor ama şöyle denebilir bu sorun için niye uygulama kurmak zorundayım paramı verdim aldım bu nereden çıktı diyebilirsiniz ancak miui 9 almayan mi5s çok kalmadı bence

Bana hala 9 gelmedi. Siz indirin demişsiniz, nereden indireceğiz? Yol gösterir misiniz.

Üst Alt