Soru Xiaomi'nin Hangi Model

ycrour

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Merhaba arkadaşlar.Xiaomi Marka telefon almayı düşünüyorum.İlgilendiğim modeli Mi Max 2.Bu telefonu ekranı büyük olduğu için sevdim.Bu cihaza alternatif önerebileceğiniz başka modelleri söylerseniz çok memnun olurum.

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Mi max 2 iyi telefondur aynı cihazı kullanan Skorpi hocam var. Kendisi de yardımcı olur. Büyüklük olarak ayrıca mix 2 var ama biraz tuzlu ve ön kamerası saçma bir yerde bir zaman sonra sıkılabilirsin

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Merhaba arkadaşlar.Xiaomi Marka telefon almayı düşünüyorum.İlgilendiğim modeli Mi Max 2.Bu telefonu ekranı büyük olduğu için sevdim.Bu cihaza alternatif önerebileceğiniz başka modelleri söylerseniz çok memnun olurum.
Mi Max 2 Xiaomi'nin Kral'ı dır ve alternatifi yoktur, düşünmeden alabilirsiniz

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
işlemci fazla pil tüketmiyor 625 işlemci cok kullanılan ve güzel bir işlemci birde android e ram lazım 4 gb da ram şimdilik fazlasıyla yeterli hafıza 64 gb kişiye özel bir seçenek isteyen 128 de alabilir kamerası gündüz hiç fena degil parasına göre gayet güzel denilebilir uzun vadeli kullanacak kişilere önerimdir büyüklük tartışılır :)
[doublepost=1513202399,1513201354][/doublepost]işinize yarar mı bilmem ama redmi note 4x de alabilirsiniz snapdragon işlemcili olmasına dikkat edin 4-64 sp modeli varmı bilmiyorum "mi max 2 " daha premium bir görünüşü ve hissiyatı var orası tartışılmaz :)

Oyla:

ycrour

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
2
aslında şöyle bir durum var iphone 5s garantiye yolladım sorunları vardı değişim gelirse iphone se 32 gb gelicek ben de küçük ekrandan sıkıldım açıkçası.android denemek istiyorum ve büyük ekran hoşuma gidiyor.İphone se ve yerine mi mix 2 seçmek mantıklı olur mu acaba?

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
aslında şöyle bir durum var iphone 5s garantiye yolladım sorunları vardı değişim gelirse iphone se 32 gb gelicek ben de küçük ekrandan sıkıldım açıkçası.android denemek istiyorum ve büyük ekran hoşuma gidiyor.İphone se ve yerine mi mix 2 seçmek mantıklı olur mu acaba?
3 ay önce sattıgım redmi note 3 sp modeli bugun arkadaşıma satmıştım elime alınca küçük geldi büyük ekrana iyice alıştım ekran parlaklıgı da az gelmeye başladı rn3 ün yakında tablet kullanacaz herhalde iphone se ekranı çok küçük ben android taraftarıyım seviyorum windows gibi istedigin dosyayı kopyalıyorsun gerekirse crackli uygulama kurabiliyorsun hafıza kartı destegi var otg var dizüstü bilgisayar gibi ios da herhangi bir değişim yapmak zor oluyor jb yapılsa bankacılık programları çalısmıyor vs ben o kadar sıkı ya gelemem :)
[doublepost=1513286959,1513286771][/doublepost]
3 ay önce sattıgım redmi note 3 sp modeli bugun arkadaşıma satmıştım elime alınca küçük geldi büyük ekrana iyice alıştım ekran parlaklıgı da az gelmeye başladı rn3 ün yakında tablet kullanacaz herhalde iphone se ekranı çok küçük ben android taraftarıyım seviyorum windows gibi istedigin dosyayı kopyalıyorsun gerekirse crackli uygulama kurabiliyorsun hafıza kartı destegi var otg var dizüstü bilgisayar gibi ios da herhangi bir değişim yapmak zor oluyor jb yapılsa bankacılık programları çalısmıyor vs ben o kadar sıkı ya gelemem :)
hani diyorlar ya android desteği 2 yıl sonra bitiyor ne fark eder gerekirse linage kurarım son sürüm android olabiliyor geçenlerde samsung s3 mini telefona android 7.1.2 çıkarmışlar telefonda 512 ram var kurdum çalıstı herşey android candır
[doublepost=1513287069][/doublepost]bu arada telefonu kurcalamayı sevenlerdenseniz rom kurabilirim anlarım biraz meraklıyımdır diyorsanız bence android iyi seçim olacaktır

Oyla:

ycrour

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Teşekkürler arkadaşlar mi max2 aldım :)

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Oyla:

ycrour

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
2
şimdi telefon miuı güncellemesi yaptım da telefon yeniden başlarken altta "unlocked" yazdı bu iyi birşeymi kötü birişeymi :)

Oyla:
Üst Alt