Sohbet Xiaomi Yüz Tanıma Sistemi

furkanogrk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
31
Arkadaşlar merhaba bugün youtube'de xiaomi cihazları tanıtan videolar izlerken bi yerde gördüm yüz tanıma sistemi. Merak ettiğim için soruyorum şuan xiaomi cihazlarda gerçekten yüz tanıma sistemi var mı ? Şu iphone x ve s8 'de olan özellik. Varsada hangi cihazlarda var ? Özellikle max 2'de var mı ? :)

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Stock(orijinal) romlarında yok, iPhone X gibi 3 Boyutlu bir yüz tanıma sistemi de yok ama Custom romlarında kendi yüzünüzü çektiğiniz zaman karanlıkta bile hafif ışıkta ekran açılıyor bütün cihazlarda da var. Max 2 dahil hocam

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Stock(orijinal) romlarında yok, iPhone X gibi 3 Boyutlu bir yüz tanıma sistemi de yok ama Custom romlarında kendi yüzünüzü çektiğiniz zaman karanlıkta bile hafif ışıkta ekran açılıyor bütün cihazlarda da var. Max 2 dahil hocam

Hocam mi 6 kullanıcısıyim. Bazı forumlarda mi 6 cihazlara yüz tanıma özelligi geldiginden söz ediliyor. Bu bilgi eğer doğruysa hangi yazılımla gelecek bilginiz var mı?

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Hocam mi 6 kullanıcısıyim. Bazı forumlarda mi 6 cihazlara yüz tanıma özelligi geldiginden söz ediliyor. Bu bilgi eğer doğruysa hangi yazılımla gelecek bilginiz var mı?
Orijinal Roma gelir mi bilmiyorum ama Custom Romlarda yüz tanıma özelliği var zaten hocam . MiuiPro, Epicrom , MiuiTr , MultiRom daha bir çok Custom romu araştırabilirsiniz Mi 6 kullanan arkadaşlar yardımcı olur görürlerse

Üst Alt