Haber Xiaomi yetkilisi Xiaomi Redmi Note 9 Pro MIUI 12 güncellemesinin Eylül ayında geleceğini söyledi

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Yaş
29
Konum
Konya
Katılım
2 Nisan 2016
Konular
33
Mesajlar
2.298
Çözümler
4
Tepkime puanı
1.314
Puanları
188
Xiaomi Redmi Note 9 Pro, MIUI 12 güncellemesini uzun süredir almak için sırada. Üstte MIUI 11 ile birlikte Android 10 ile piyasaya sürüldü ve Xiaomi'nin en son cildini Ağustos Ayında alması bekleniyordu .

Ancak bazı nedenlerden dolayı Xiaomi, orijinal planını yerine getirmeyi kaçırmış görünüyor. Bunun nedeni, Redmi Note 9 Pro kullanıcılarının hala kararlı güncellemeye sahip olmaması ve şirketin bir beta sürümünü sunmamasıdır.

Ancak, cihaz için beklenen MIUI 12 sunumunu takip ediyoruz. Ve birkaç gün önce, güncellemenin yakında yayınlanabileceğini belirten bir cihaz ekibi üyesi yorumu aldık


Şu anda cihaz, 29 Ağustos'ta güncellenen Redmi Note 9 Pro için en son MIUI ROM Listesi tarafından da onaylanan MIUI 11 ile birlikte Android 10'da hala çalışıyor .

Doğal olarak kullanıcılar, güncellemenin durumu ile ilgili Xiaomi'yi sorgulamaya başladılar.

Referans için Twitter'da yayınlanan birkaç kullanıcı sorgusunu aşağıya ekledik:

*Ağustos ayının son günü, hala redmi note 9 pro serisinde miui 12 güncellemesini bekliyor.
*redmi note 9 pro'da miui 12 güncellemesi ne zaman piyasaya sürülecek, güncellemenin Ağustos ayının başında geleceği yazılmıştır. Hevesle bekliyorum.
*Helo Ekibi redmi note 9 pro kullanıyorum ve piyasaya çıkacağı zaman mi ui12'yi bekliyorum

Ve bir kullanıcıdan gelen benzer bir sorguya yanıt olarak, Xiaomi'nin Endonezya'daki Genel Müdürü Alvin Tse konuya biraz ışık tuttu.

Xiaomi'nin Endonezya'daki Genel Müdürü Alvin Tse konuya biraz ışık tuttu. Tweet'te Alvin, güncellemenin eylül ayında geleceğini belirtti.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Bu bilgi üst düzey bir Xiaomi yetkilisinden geldiğinden, kullanıcıların gerçekten Xiaomi'nin önümüzdeki birkaç hafta içinde Redmi Note 9 Pro için MIUI 12 cildi yayınlamaya başlamasını bekleyebileceklerini rahatlıkla söyleyebiliriz.
 

Assault79

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Kocaba
Cihazım
Redmi Note 10
Meslek
İnsan Sarrafı
Yaş
36
Konum
Ağrı
Katılım
10 Haziran 2020
Konular
33
Mesajlar
718
Tepkime puanı
253
Puanları
78
Redmi 9 geldi ama 9 pro ya neden verilmiş değil
 
Üst Alt