Haber Xiaomi yeni telefonu ile sınırları zorlayacak!

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Telefonların üst seviye işlemciler sayesinde daha güçlü hale gelmesi üreticilerin bellek yapılandırması konusunda da sınırları zorlamasına neden oluyor. 12 GB RAM’e sahip olan birçok telefon piyasada, ancak 16 GB RAM’in zamanı geldi.

Çin kaynaklı raporlara göre Xiaomi 16 GB RAM‘e sahip olan yeni bir telefon üzerinde çalışıyor. Telefonun detayları şu anda bilinmezliğini koruyor olsa da, Mi Mix serisinin yeni üyesi olarak karşımıza çıkacağı dile getiriliyor.

Xiaomi RAM konusunda çıtayı bir üste taşıyacak

Mi Mix Alpha ile benzer bir tasarıma sahip olması beklenen telefon, Qualcomm Snapdragon 865 işlemciden güç alacak ve 5G bağlantısını destekleyecek. Ancak, bunların hepsi şu anda bir iddiadan ibaret ve şirket tarafından yapılan resmi bir açıklama bulunmuyor. Bu nedenle Xiaomi 16 GB RAM ile gelen bir telefon üzerinde çalışıyorsa, önümüzdeki günlerde daha fazla detay gün yüzüne çıkacaktır.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi 16 GB RAM konusundaki çalışmalara yeni başlarken Nubia, 16 GB RAM’e sahip olan ve çeşitli pazarlarda satın alınabilen Nubia Red Magic 5G adlı oyun odaklı amiral gemisini çoktan piyasaya sürdü.

espiyano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 10 G
Konular
28
Kavisli ekran berbat su haliyle sony telefonlarada cok benzemiş.Kavisli ekrani hic sevemedim.Yana tasmasi samsung edge den beri en sevmedigim ozellik alicisi illaki olacaktir ama bu ram artislari ile nereye kadar telefon ram den ibaret degil.Hos centik de sevmedigim ozelliklerden bitanesiydi.Ama mecburen kullaniyorum.Eski telefonum huawei mate 7 de ki gbi arka kapak aliminyum olsa tek kamera olsa.Biraz eski kafayim affedin ama bende bu tarz seviyorum.4 kamera son cikan modeller neyin nesi.Koy btane yeter oda saglam olsun tabi.Ne yapacaklarini sasirdilar .Ayrica pil konusunda mah seviyesi artiyor ama pil kalitesiz.Huawei pil konusunda xiaomide ustun.

cagrialaf

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi Note 10
Konular
36
Premium anlayışına yeni bir bakış getirecek Xiaomi

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Kavisli ekran berbat su haliyle sony telefonlarada cok benzemiş.Kavisli ekrani hic sevemedim.Yana tasmasi samsung edge den beri en sevmedigim ozellik alicisi illaki olacaktir ama bu ram artislari ile nereye kadar telefon ram den ibaret degil.Hos centik de sevmedigim ozelliklerden bitanesiydi.Ama mecburen kullaniyorum.Eski telefonum huawei mate 7 de ki gbi arka kapak aliminyum olsa tek kamera olsa.Biraz eski kafayim affedin ama bende bu tarz seviyorum.4 kamera son cikan modeller neyin nesi.Koy btane yeter oda saglam olsun tabi.Ne yapacaklarini sasirdilar .Ayrica pil konusunda mah seviyesi artiyor ama pil kalitesiz.Huawei pil konusunda xiaomide ustun.
google tek kamerayla ne işler başardı mesela, xiaomi benim için mi 6'dan sonra bitti. çentik modası geldi, daha hassas telefonlar üretildi. kavisli oldular.

gaslans06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1905
Cihazım
Yok
Konular
2
Xiaomi reyiz maşallah dur durmak bilmiyor.

Üst Alt