İndirim Xiaomi Wifi Sinyal Güçlendirici 2.Nesil Sadece 44.90₺

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174
WiFi Yükseltici Ne İşe Yarar?

Wifi Yükseltici temel olarak sinyal gücünü ve hızını artırmak amacıyla kullanılır. Eğer eviniz veya işyernizde kullanıdğınız modemden aldığınız Wifi sinyali belirli bölgelerde düşükse, kopmalar yaşıyorsanız veya belirli bir odadan hiç sinyal alamıyorsanız; bu cihazı kullanarak modeminizden aldığınız sinyali güçlendirebilir ve ağınızın kapsama alanını genişletebilirsiniz.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Açıklama

Wifi Yüklsetticiyi ister bilgisayarınıza takarak kullanabilir isterseniz de modeminize takarak kullanabilirsiniz. Ayrıca Modem ve Bilgisayarınızın arası daha da uzak ise bu iki noktanın arasında bir yere koyarak modemden aldığı sinyalı tekrar dağıtmasını sağlayarak en uzak mesafede erişim sağlarsınız.

• Basitlik ve sadelik ilkesine göre dizayn edilmiştir.
  • Uzunluk : 12 cm
  • USB girişi 180 derece döndürülebilir
  • Güç Tüketimi : 2W max.

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Dostum konu ile alakalı diye buraya yazayım dedim eğer uygun değilse silebilirsiniz. Cihazı normal kullanırken şu an bağlantı göstermiyor. Mavi ışık yandiginda baglaniyordum fakat artık sarı ışık yanıp sönüyor sadece actigimda. Resetleme gibi bir durum mu var acaba bilginiz var mı ?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174
Dostum konu ile alakalı diye buraya yazayım dedim eğer uygun değilse silebilirsiniz. Cihazı normal kullanırken şu an bağlantı göstermiyor. Mavi ışık yandiginda baglaniyordum fakat artık sarı ışık yanıp sönüyor sadece actigimda. Resetleme gibi bir durum mu var acaba bilginiz var mı ?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

üzerinde reset için bir delik mevcut

Üst Alt