Yardım Xiaomi WiFi Pro

qwettey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
iPhone 6s
Konular
1
Arkadaşlar cihazla yaklaşık 2-3 saatte bir bağlantım kopuyor. Ana modeme bağlanıp tekrar cihaza bağlanınca yine bir 2-3 saat devam edip tekrar kopuyor. Sorun telefonumda değil çünkü birkaç telefonla ve bilgisayarla denedim sonuç aynı. Ek bilgi olarak bu olay gerçekleştiğinde cihazda Mavi ışık yanıyor yani bağlantı kurulu, hazır anlamında. Sorun nedir? Çözümü bilen var mı? Teknik destek alabileceğim bir yer var mı?

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    808,4 KB · Görüntüleme: 11

avsacomtr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
0
Kopmayı fark etmesende modemden yapıyor olabilir.
Bu cihazlarda mesafede önemli kesintiyi radyo dalga kesintisinden yapıyor olabilir. Mümkünse yer değiştirip deneyiniz.

Oyla:

qwettey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
iPhone 6s
Konular
1
En yakın yere koyuyorum modem bir alt katta ama dediğiniz gibi olabilir. Zaman zaman telefonun bile çekmediği oluyor. Teşekkür ederim en yakın zamanda modemi değiştireceğim ancak servise vermek istesem böyle bir imkanım var mı acaba?

Oyla:

avsacomtr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
0
Servis sağlayıcınıza arıza kaydı yazdırarak gelen sinyal değerini ölçtürmeniz en mantıklısı. Sinyal değerleri zaten kopma olup olmadığını belli eder. Sonra ki ihtimal modem değişimi olabilir.

Oyla:

swazx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erhan
Cihazım
mi tvbox
Konular
0
ben süperonline nin fiberini kullanıyorum bana verdikleri modemden kaynaklı aynı problem benim mibox tv dede oluyordu, sürekli hattan düşme yaşıyordum problem tamamen modem kaynaklı modem ayarlarında kanal 2 adet idi bende o kanalı tek e düşürünce hiçbir sıkıntı yaşamadım. belki denemenizde fayda olacaktır.

Oyla:
Üst Alt